Зеленська у Вашингтоні обговорила атаку на «Охматдит» із першими леді та джентльменами

Зеленська у Вашингтоні обговорила атаку на «Охматдит» із першими леді та джентльменами Фото 11.07.2024 11:41 Укрінформ Російська атака на хворих дітей з усієї України, які лікувалися в «Охматдиті», удари по Київщині, Дніпропетровщині обговорили у Вашингтоні на зустрічі перших леді та джентльменів світу.

Про це повідомила дружина Президента Олена Зеленська у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Російська атака на хворих дітей з усієї України, які лікувалися в «Охматдиті», удари загарбника по Київщині, Дніпропетровщині, що забрали життя 44 дорослих і 5 дітей, – на обговоренні у Вашингтоні. На полях саміту НАТО. І на нашій зустрічі з колегами – першими леді та джентльменами світу», – розповіла Олена Зеленська.

Вона відзначила, що поки не зупинений агресор, діти в небезпеці, і не лише українські, а всі.

«Навіть якщо не всі дорослі світу це розуміють. Ми в нашій спільноті розуміємо. Ба більше, багато її учасників уже безпосередньо рятували українських дітей, вивозячи їх у перші місяці навали до своїх країн на лікування», – нагадала Зеленська.

Перша леді відзначила, що тему четвертого Саміту перших леді та джентльменів, який відбудеться в Києві восени, ще на початку червня було визначено саме як «Безпека дітей».

«Йтиметься про безпеку у воєнній ситуації, у якій, наприклад, опинилася Україна, – коли на дітей полюють воєнні злочинці загарбника. Але й про безпеку в ніби «мирному» житті – у родині, де теж буває місце насильству, у школі, де може спіткати булінг, в інтернеті, де легко зустріти хейт і дезінформацію», – сказала перша леді України.

Як повідомлялося, четвертий саміт перших леді та джентельменів відбудеться 12 вересня у Києві. Подружжя лідерів країн світу, провідні українські та міжнародні експерти обговорять загрози та виклики, з якими діти стикаються, зокрема, удома, у школі та в Інтернеті. Перша панель буде присвячена дітям у збройних конфліктах.

Саміт перших леді та джентльменів – щорічна міжнародна подія, яку ініціювала Олена Зеленська у 2021 році. Це глобальна платформа, що об'єднала перших леді та джентельменів для подолання викликів світового масштабу.

Під час першого Саміту започаткували платформу для розв'язання гуманітарних проблем. Другий захід дав змогу зібрати понад $6 мільйонів на 92 машини швидкої допомоги. На полях третього саміту, який відбувся торік, заснували медичне партнерство. Тоді українські та іноземні клініки уклали 25 меморандумів про медичну співпрацю, зараз їх уже 44.

Фото: Олена Зеленська

Діти Охматдит США Олена Зеленська Перша леді Ракетний удар

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь