Зеленський на молитовному сніданку привітав звільнених з полону священників

Зеленський на молитовному сніданку привітав звільнених з полону священників Фото 29.06.2024 14:23 Укрінформ Президент Володимир Зеленський під час Національного молитовного сніданку під його патронатом привітав звільнених з російського полону священників Богдана Гелету та Івана Левицького, які були присутні на заході.

Глава Української держави, звертаючись до учасників Національного молитовного сніданку, особливо подякував за допомогу у їх звільненні Ватикану, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цими днями ми змогли виконати завдання, яке здавалося багатьом майже нездійсненним. Ми повернули з російського полону 90 наших воїнів і 10 цивільних людей. Серед них християнських священників Богдана Гелету та Івана Левицького. Вони зараз знаходяться тут, з нами. Я дуже хотів, щоб ми привітали їх. Ми дякуємо вам за силу і за гідність, з якими ви пройшли шлях через все це», – сказав Зеленський.

Зеленський на Національному молитовному сніданку привітав звільнених з полону священників / Фото: Кирило Чуботін. Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь