Зеленський нагородив кореспондентів Укрінформу Звонарьову і Мадієвського орденами «За заслуги»

Зеленський нагородив кореспондентів Укрінформу Звонарьову і Мадієвського орденами «За заслуги» 28.06.2024 17:40 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський нагородив кореспондента та фотокореспондента Національного інформаційного агентства “Укрінформ” Ольгу Звонарьову та  Вячеслава Мадієвського орденами "За заслуги" ІII ступеня.

Як передає Укрінформ, про це ідеться в опублікованому на сайті глави держави указі №383/2024 від 28 червня.

Нагороди призначені за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку.

“Постановляю нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня…

Звонарьову Ольгу Олегівну — власного кореспондента відділу Головної редакції Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” … та Мадієвського В’ячеслава Юлійовича — фотокореспондента відділу Головної редакції Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”, – зазначається в указі.

Як повідомляв Укрінформ, від початку повномасштабного вторгнення Ольга Звонарьова разом із фотокореспондентом Дмитром Смольєнком підготували близько 270 репортажів із фронту і прифронтових територій. 

В’ячеслав Мадієвський публікує фотографії зруйнованих росіянами населених пунктів України, понівечених будинків, фактично, перебуваючи у епіцентрі нинішніх трагічних подій і його очима люди можуть побачити все те, що відбувається в Україні.

Нагорода Зеленський Ордер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь