Зеленський подякував рятувальникам за роботу

Зеленський подякував рятувальникам за роботу 09.06.2024 22:53 Укрінформ Президент України висловив вдячність працівникам Державної служби з надзвичайних ситуацій за їхню роботу.

Про це йшлося у вечірньому зверненні глави держави, передає Укрінформ.

«Ми завжди, щодня й щоночі, після російських ударів, після будь-яких трагічних подій можемо розраховувати на те, що рятувальники нашої ДСНС України обов’язково будуть на місці й допоможуть. Хоч би коли це відбувалось. Хоч би де це відбувалось. І в районах поблизу фронту, і в кожному місті та області нашої держави», – зазначив Президент.

Відео: ОП

За словами Зеленського, це одна з фундаментальних рис справжньої державності – наявність системи і людей, чия робота – рятувати.

Він висловив подяку «кожному й кожній, усьому колективу ДСНС України, хто справді старається виконати ефективно свою роботу».

Насамперед Президент відзначив рятувальників, які працюють у Харкові та області. Окремо подякував також працівникам ДСНС у Донецькій області, зокрема тим, хто відзначився під час ліквідації ударів російської армії по Торецьку й Селидовому.

Як повідомляв Укрінформ, 4 квітня внаслідок атаки ворожих безпілотників у Харкові загинули троє рятувальників.

Фото: ОП

ДСНС Україна Зеленський Рятувальники

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь