Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України

Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України Фото, відео 26.02.2024 14:24 Укрінформ Президент Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на отримання квартир військовим, яким присвоєне звання Героїв України, та родинам полеглих Героїв.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

Захід відбувся в Маріїнському палаці у Києві.

“Сьогодні ми продовжуємо нову традицію нашої держави – традицію особливої вдячності й шани до українських Героїв. До людей, які відзначились особливою хоробрістю та особливим ставленням до України. Така хоробрість і відданість зробили їх, наших Героїв, частиною української незалежності”, – зазначив Президент, звертаючись до присутніх.

Відео: Офіс Президента

За його словами, основа незалежності України – це люди, чия хоробрість, сила та відданість народу забезпечують існування держави та повагу до неї у світі.

“Українці своєї незалежності та власної держави вже ніколи не віддадуть, ніколи Україна не зрадить памʼяті своїх Героїв – Героїв України. Будь ласка, будьте гордими за наших людей, які боролися так, що стали взірцем на покоління”, – наголосив Зеленський.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх полеглих Героїв України.

“Хай усі в Україні пам’ятають, якою високою ціною вдається зберегти наше життя, життя України, її незалежність”, – додав глава держави.

Президент вручив сертифікати на квартири Героям України / Фото: Офіс Президента

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь