Зеленський у День журналіста: Вшановуємо хоробрість тих, хто захищає суспільство від брехні

Зеленський у День журналіста: Вшановуємо хоробрість тих, хто захищає суспільство від брехні 06.06.2024 16:56 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський привітав українських журналістів із професійним святом.

Про це глава Української держави сповістив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Мати силу в битві за правду не менш важливо, ніж мати зброю в битві за землю. Вистояти у війні – це завжди комплексне завдання для всього народу. Для людей, які мають знати реальну картину, відрізняти істину від дезінформації та відчувати єдність – єдність суспільства, що проявляється єдиним розумінням спільної мети. Сьогодні, у День журналіста, ми вшановуємо хоробрість і чистоту погляду тих, хто захищає наше суспільство від брехні та дезінформації. Ми дякуємо кожному й кожній, хто висвітлює нашу боротьбу в цій війні, хто на власні очі бачить жахи війни та фіксує їх, перебуває пліч-о-пліч із нашими воїнами у найгарячіших точках нашої держави, хто допомагає Україні зберегти увагу світу, розповідає світові про наших людей», – розповів Зеленський.

За його словами, сьогодні «ми відзначаємо українських воєнкорів, українські редакції та всіх представників ЗМІ, які працюють сміливо й завдяки яким не лише Україна, а й увесь світ читає, бачить і чує про героїзм нашого народу».

«Вітаю всіх вас із професійним днем! І бажаю найважливішого – перемоги. Перемоги, яку всі ми можемо наблизити тільки разом», – відзначив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, День журналіста відзначається згідно з Указом Президента від 25 травня 1994 року щорічно 6 червня. Саме цього дня 1992 року Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ.

Крім Дня журналіста існують й інші професійні свята – Міжнародний день солідарності журналістів (8 вересня), Міжнародний день спортивного журналіста (2 липня), День україномовної преси (12 листопада, свято не офіційне), День працівників радіо, телебачення та зв’язку України (16 листопада).

Фото: ОП

День журналіста ЗМІ Зеленський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь