Ракетний удар по Києву та Одесі. Що відомо про загиблих та руйнування

.

Автор фото, Reuters

Підпис до фото,

Фото удару по Києву в травні 2023 року

Вночі 30 серпня Росія завдала ракетного удару по Києву, працювала система ППО. Кияни повідомляють про численні вибухи та падіння уламків, а такоє суттєво пошкоджені будинки. Щонайменше двоє людей загинули.

Подібних атак столиця не зазнавала вже декілька тижнів.

Також Росія ракетами атакувала Одесу та інші регіони.

Вночі 30 травня дрони вдарили по низці регіонів Росії та по окупованому Севастополю. Є інформація про знищені військові літаки та пожежу у військовій частині у Пскові.

  • Псков і Брянськ в Росії атакували дрони: є руйнування і знищені військові літаки

Загиблі у Києві

"На жаль, внаслідок падіння уламків в Шевченківському районі Києва на територію підприємства попередньо загинуло двоє людей. Ще одна отримала ушкодження. Їй надається медична допомога", – повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

Мер столиці Віталій Кличко уточнив, що у Шевченківському районі медики госпіталізували одну постраждалу – це 24-річна дівчина, яка отримала різані рани від уламків скла.

Він також повідомив, що загиблими виявились двоє чоловіків – їх виявили за однією з адрес у Шевченківському районі в нежитловій забудові.

Згодом Кличко повідомив про другого пораненого, якого госпіталізували.

Як повідомляє військова адміністрація Києва, у Дарницькому районі є падіння уламків на дах торговельний закладу. У Шевченківському районі також є падіння уламків на територію нежитлової забудови та інших об'єктів.

При цьому місцеві мешканці повідомляють ВВС Україна про влучання уламків у житловий будинок у Шевченківському районі.

Віталій Кличко вказує, що пожежно-рятувальні служби гасять пожежу в Дарницькому районі, де палає після падіння уламків на дах торгового приміщення. Гасять пожежу і в Шевченківському районі, де виникло загоряння в адмінбудівлі та інших об'єктах.

Після 6 години ранку Кличко розповів, що падіння уламків з пожежами у Шевченківському районі є одразу в чотирьох місцях.

Удар по Одесі

Як повідомив керівник Одещини Олег Кіпер, Росія атакувала регіон ракетами. Місцеві видання повідомили про вибухи в Одесі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь