Чим підживити кімнатні квіти для швидкого росту та рясного цвітіння

Весна — час, коли наші кімнатні рослини прокидаються від зимової сплячки та набираються сил, щоб незабаром подарувати нам бутони. У цю пору вони дуже потребують додаткового живлення, інформує Ukr.Media.

Йдеться про аптечну касторку — одне з найкращих добрив для домашніх квітів навесні. Як правильно його використовувати, ви дізнаєтесь з нашої нотатки.

Чим рицина корисна для кімнатних рослин?

Касторова олія — доступний і дуже ефективний народний засіб, що застосовується в домашньому квітникарстві. Вона містить важливу для братів наших зелених поживну речовину — рицинолеїнову кислоту. Остання впливає на кімнатні квіти таким чином: сприяє відновленню клітин рослин; забезпечує розростання їх коріння; стимулює цвітіння.

Ця кислота є найпотужнішим стимулятором росту та утворення квіткової зав'язі. З нею наші кімнатні рослини і ростуть краще, і цвітуть раніше, причому роблять це довго та інтенсивно.

Містяться в касторці і інші корисні для кімнатної флори речовини:

  • Рициновий глікозид. Цей сахарид відіграє важливу роль у стимуляції росту квітів, він допомагає їм краще всмоктувати воду та поживні речовини із ґрунту.
  • Магній. Він є необхідним елементом живлення для здоров'я та зростання кімнатних рослин. Магній покращує якість ґрунту, стимулює обмінні процеси в зеленому організмі, робить рослини здоровішими.
  • Кальцій. Це важливий елемент живлення, необхідний для нормального зростання квітки, гарного розвитку її кореневої системи.

Як використовувати рицину для стимуляції цвітіння кімнатних рослин навесні

Наші бабусі знали, наскільки корисна рицинова олія для рослин у горщиках. Вони й придумали її використовувати, щоб змусити зеленого улюбленця швидше розцвісти навесні. Для цього вони поливали розчином рицини рослину під корінь.

Робили так кілька разів на місяць (з перервою 10-14 днів). Завдяки підживленню, отриманому в першій половині весни (на початку періоду своєї активної вегетації), кімнатна рослина починала цвісти раніше терміну.

Щоб приготувати поживний розчин, достатньо взяти 15 мл олії та 1 л води.

Отриману рідину потрібно добре збовтувати перед її використанням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь