Дешевий засіб, який на очах оживить майже зів’ялі кімнатні рослини

Сухе повітря, перезволоження ґрунту, нестача або надлишок сонячного світла, занадто велика кількість добрив — все це здатне викликати у рослини стрес. Листочки скручуються, сохнуть на кінчиках, втрачають яскравість забарвлення, а то і зовсім починають відпадати. Вивести рослину з цього стану допоможе дуже простий засіб, який напевно є в кожній домашній аптечці. Йдеться про активоване вугілля, інформує Ukr.Media.

Як і у випадку з людським організмом, для рослин активоване вугілля працює, як адсорбент: прибирає з ґрунту шкідливі токсичні речовини, бореться з надмірною закисленістю ґрунту, перешкоджає росту патогенних бактерій, дозволяє впоратися з надлишком вологи. Коротше кажучи, вирішує саме ті проблеми, які і викликають небажану реакцію рослин.

Є два способи внесення вугілля під квітку

Перший спосіб. Залежно від розміру, на кожен горщик береться по 1-3 таблетки вугілля. Далі їх слід розламати на шматочки, які рівномірно на глибину 2-3 см поміщаються в ґрунт і присипаються.

Другий спосіб. Для цього варіанту таблетку активованого вугілля потрібно потовкти в порошок, який потім висипати в півлітра води і перемішати. Далі цією водою потрібно полити рослини.

Якщо ваші зелені вихованці відчувають стрес, трюк з активованим вугіллям їм обов'язково допоможе!

Детальніше про цей спосіб догляду за рослинами — в відео нижче.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь