Диво-розчин, у якому городники замочують цибулю-сіянку, щоб отримати багатий урожай

Цибуля — одна з найпоширеніших овочевих культур, які дачники вирощують на грядці. Досвідчені городники знають, що для того, щоб отримати хороший урожай цибулі, обов’язково потрібно обробити посівний матеріал перед його посадкою, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ми розповімо

вам, який засіб найкраще підходить для обробки сіянки і як правильно його застосовувати.

У чому досвідчені дачники замочують цибулю-сіянку, щоб отримати хороший урожай?

Як ви вже зрозуміли, передпосівна підготовка цибулі дуже важлива для отримання багатого врожаю городньої культури. З цією метою дачники обробляють цибулинки таким доступним засобом, як водний розчин соди.

І роблять вони це неспроста, адже у содового розчину є чимало корисних властивостей, таких як:

  • протигрибкові;
  • антисептичні.

Замочування посадкового матеріалу в розчині питної соди не тільки забезпечує знищення патогенних мікроорганізмів, але і робить його більш стійким до захворювань, попереджає стрілкування. Це вірний спосіб поліпшити якість сіянки і підвищити в рази її врожайність.

А ще сода — відмінна підгодівля для цибулі. Якщо замочити в розчині цього сипучого продукту посівний матеріал, він додатково отримає чимало поживних речовин, які допоможуть цибулі краще рости, легше переносити посуху.

Завдяки такій обробці цибулі можна отримати багатий врожай гострого овоча, навіть якщо вирощувати його на неудобреній грядці.

Для проведення правильної обробки цибулі-сіянки содовим розчином слід виконати наступні кроки:

  1. Приготуйте розчин, взявши 1 столову ложку соди питної та 1 літр води.
  2. Розчиніть содовий порошок у воді, попередньо нагрітій до +60 °C. Коли розчин трохи остигне (до +45 °C), опустіть в нього цибулинки. Видаліть верхній шар лушпиння перед замочуванням, але не потрібно її повністю видаляти.
  3. Залиште цибульки в содовій воді щонайменше на пів години. Для підтримання тепла, бажано накрити посудину кришкою під час замочування.
  4. Залишки розчину, які залишаться після обробки цибулі-сіянки, не виливайте, а зберігайте. Вони корисні для подальшого використання. Рідину можна використовувати для поливу грядки під час посадки цибулі, оскільки вона допомагає розкислити грунт, провести дезінфекцію та наситити його поживними речовинами.
  5. Після замочування, вийміть цибульки з содового розчину і залиште їх для просушування в добре провітрюваному місці. Після повного висихання, цибуля буде готова до посадки на грядку.

Замочування посадкового матеріалу в розчині соди – простий і ефективний спосіб покращити його якість та забезпечити хороший врожай.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь