Неймовірно корисні рослини! Вони повинні бути в будинку!

Пропонуємо перелік рослин, які виділяють багато кисню навіть вночі, тому їх добре мати в спальні, щоб забезпечити собі міцний сон, інформує Ukr.Media.

Пальма Арека

Можливо, ви помічали ця рослина в стоматологічних клініках – нею люблять прикрашати великі холи. Вони ж прекрасно виглядають і в домашніх умовах.

Основна гідність пальми в тому, що вона особливо ефективна для поглинання всіх видів шкідливих газів і підтримки необхідної вологості повітря. Оскільки її батьківщина – густі тропічні ліси, то вона добре підходить для приміщень з недостатнім сонячним освітленням.

Різдвяний кактус

Ця рослина ще відома як зігокактус, «декабрист», тому що цвіте тільки в перший зимовий місяць. Вона цілком зможе замінити вам святкове хвойне деревце. Але навіть без красивих квітів кактус буде радувати цілий рік яскравим соковитим листям. Ця рослина корисна для здоров'я, так як може виробляти кисень всю ніч, забезпечуючи вам спокійний сон. Вона добре почуває себе в темних кімнатах, що робить її ідеальним декором для спальні.

Священний фікус

Згідно з міфами, які огортають цю рослина, серед її листя живуть душі мертвих. Перевірити навряд чи хтось захоче, але точно відомо, що фікус ефективний при лікуванні діабету, астми і для запобігання запорів. Крім того, його листя є потужним джерелом кисню. Можливо, саме тому Будда вирішив медитувати під священним фікусом, щоб прийти до просвітління.

Алоє вера

Це природний засіб для вирішення багатьох проблем з шкірою і лікування ряду хвороб, король рослинного царства, також виділяє багато кисню в нічний час. Основний бонус алоє вера в тому, що він надзвичайно витривалий і не вимагає частого поливу. Він дуже легко і просто розмножується, тому ви можете обставити весь будинок горщиками з алоє, щоб отримати від нього максимальну віддачу.

Сансевієрія

А ще її називають «зміїна рослина», «тещин язик». Якою б зловісною не була назва, цю рослину добре мати вдома, так як вона вважається однією з кращих очисників повітря.

Подібно алоє вера, це смугаста рослина, що нагадує шкіру змії, невибаглива, довговічна і не потребує вашої постійної уваги.

Гербера

Привнесіть сонячного світла в своє життя, розмістивши ці яскраві помаранчеві квіти в кімнаті. Крім того, що гербери очищають і освіжають повітря, вони також використовуються в плані оздоровлення – від лікування застуди до запобігання раку.

При купівлі гербери вибирайте якісний посадковий матеріал, оскільки ці рослини можуть бути складними для вирощування.

Дерево Ним

В індійській культурі ця рослина є синонімом чистоти, тому що вона не просто очищає повітря, але і діє як природний пестицид, створюючи нездоланний бар'єр для докучливих комарів. Справа в тому, що рослина не просто знищує шкідників, вона запобігає дозріванню яєць.

Однак треба мати на увазі, що при вирощуванні німа будинку потрібно терпіння і особливі умови: багато сонячного світла і високоякісний грунт.

Орхідея

Кілька прекрасних квітів здатні прикрасити навіть тюремну камеру, але їх призначення значно ширше, ніж просто естетична насолода. Орхідеї добре тримати в спальні, так як виділяють вночі кисень. Вони ідеальні і для інших приміщень, завдяки своїй здатності поглинати з навколишнього середовища ксилол (забруднювач, знайдений у фарбі), освіжаючи ваш будинок.

Якщо вам здається, що ці дивовижні за своєю красою квіти вимагають величезних зусиль при вирощуванні, то ви помиляєтеся. Не метушіться над ними, просто дайте їм більше сонячного світла, інше вони зроблять самі.

Базилік священний (Туласі)

Хоча споживання листя цієї рослини має свої переваги, навіть просте перебування поруч з нею корисно для людини. Листя туласі випускають дуже характерний запах, який допоможе зміцнити нерви і знизити занепокоєння. Особливо ефективно після виснажливого робочого дня, коли хочеться розслабитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь