Перець виросте великий і смачний: ось чим підгодувати в червні

Щоб урожай перців радував, важливо дотримуватися кількох правил догляду за рослиною. Пункт, який не можна пропускати, — це підживлення. Чим підгодувати перець після висадки на грядку або в теплицю, розповіли фахівці, інформує Ukr.Media.

Коли починати підживлення

Як і

будь-яка рослина, перець при переміщенні на нове місце проживання зазнає мікроушкодження кореневої системи. Тому йому потрібен час на адаптацію. У середньому термін становить 7-10 днів. Обов’язково враховуйте цей фактор під час планування підживлення.

У той же час необхідно розширити наземну частину рослин, що сприятиме збільшенню другого урожаю, який зазвичай збирається до кінця літа.

Щодо джерел фосфору з мінеральних добрив, можна використовувати простий та подвійний суперфосфат. Органічні підживлення, такі як зола, можуть служити хорошим джерелом фосфору і калію одночасно.

Оскільки перці краще реагують на органічні форми азоту під час бутонізації, цвітіння та зав’язування плодів, можна використовувати настій курячого посліду або коров’ячого гною.

Мікроелементи, такі як марганець, йод, магній, молібден, цинк і бор, є необхідними під час різних фаз росту перцю. Тому рекомендується використовувати гуматовмісні добрива з набором мікроелементів.

Для покращення розвитку кореневої системи перця можна використовувати коренестимулюючі препарати або бурштинову кислоту (2 г на 10 л води), якою потрібно полити рослини, якщо вони зупинилися в рості або коренева система розвивається слабо.

Корегування кислотності грунту також важливе, оскільки перець не переносять ґрунт з підвищеною кислотністю. Для цього можна додати крейду (250 мл на 10 л води) або доломітове борошно до грунту навколо рослин.

Не забувайте, що будь-яке підживлення повинно вноситися не безпосередньо під стебло (кореневу шийку), а на відстані від нього по всьому периметру кореневої зони.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь