Угорщина хоче, щоб ЄС продовжив заборону на імпорт українського зерна після 15 вересня

Угорщина хоче, щоб заборона ЄС на продаж українського зерна на внутрішньому ринку була продовжена в п’яти державах-членах ЄС, що межують з Україною, після того, як чинний захід завершиться 15 вересня, заявив глава апарату прем’єр-міністра Віктора Орбана.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

«Угорщина проситиме ЄС продовжити заборону з 16 вересня», – сказав Гергелі Гульяс, додавши, що Угорщина готова знову запровадити національну заборону на імпорт, якщо ЄС не продовжить цю міру.

Європейський Союз у травні дозволив Болгарії, Угорщині, Польщі, Румунії та Словаччині заборонити внутрішні продажі української пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику, дозволивши при цьому транзит таких вантажів для експорту в інші країни. Термін дії цієї заборони закінчується 15 вересня.

Польща заявила, що не зніме заборону, навіть якщо ЄС не погодиться на її продовження.

Джерело:

Угорщина просить ЄС продовжити заборону на імпорт українського зерна

Угорщина просить Європейський Союз продовжити заборону на внутрішні продажі українського зерна, яка закінчується 15 вересня. Міністр сільського господарства Угорщини Гергелі Гульяс заявив, що Угорщина готова знову запровадити національну заборону на імпорт, якщо ЄС не продовжить цю міру.

У травні ЄС дозволив Болгарії, Угорщині, Польщі, Румунії та Словаччині заборонити внутрішні продажі української пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику, дозволивши при цьому транзит таких вантажів для експорту в інші країни.

Польща заявила, що не зніме заборону, навіть якщо ЄС не погодиться на її продовження.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь