Україна з Британією створили спецмеханізм страхування суден у тимчасовому коридорі

Україна та Велика Британія домовилися про створення спеціального страхового механізму в межах гуманітарного коридору.

Про це розповів під час засідання Кабінету Міністрів України глава уряду Денис Шмигаль, повідомляє Урядовий портал. 

Він зазначив, що вільна навігація в Чорному морі є фундаментом для економічного відновлення України.

Прем’єр подякував українським силам оборони, які тримають відкритим цей коридор. Ним скористалося вже 100

суден, які вивезли з українських портів понад 3,7 млн т продукції.

Україна та Велика Британія узгодили створення спеціального страхового механізму в рамках гуманітарного коридору. Про це повідомив глава уряду Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України, повідомляє Урядовий портал. Він відзначив, що вільна навігація в Чорному морі є основою для економічного відновлення України.

Прем’єр-міністр висловив подяку українським силам оборони за утримання цього коридору, яким уже скористалося 100 суден, вивезлиши з українських портів понад 3,7 мільйона тонн продукції.

“В результаті домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака Україна разом з пулом британських страхових компаній сформувала спеціальний механізм. Цей механізм дозволить зробити знижку на вартість страхування від воєнних ризиків для експортерів всієї продукції з України. Це зробить чорноморський морський коридор доступнішим для більш широкого кола експортерів”, – зауважив Шмигаль.

Він також додав, що уряд виділив кошти, які гарантують покриття збитків у разі їх виникнення. До механізму залучено Експортно-кредитне агентство, “Укргазбанк”, “Укрексімбанк”, “DZ банк” і пул з 14 страховиків.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь