Овочі недостатньо правильно зібрати, їх ще потрібно і правильно зберігати. Тільки так ви зможете ласувати цими дарами природи максимально довго. Сьогодні ми поговоримо про те, як зберегти буряк на зиму, щоб він залишився соковитим і солодким, інформує Ukr.Media.
Дотримуючись кількох правил і пам'ятаючи про всі нюанси, ви зможете до самої весни використовувати під час готування домашні коренеплоди. Вони не почнуть зморщуватися і пускати коріння, тому купувати буряк у магазині вам не доведеться.
Вірна підготовка
Нюанси під час збору врожаю. Щоб буряк зміг довго простояти, його необхідно зібрати в найоптимальніший час (до настання перших морозів). Погода має бути сухою, а ґрунт — податливим. Ось чому за 14 днів до збору буряка варто припинити полив.
Відповідне приміщення і необхідні умови. Зберігати плоди потрібно при температурі від 2 до 4 градусів вище нуля. Для цього ідеально підійде підвал або ж льох. При більш високій температурі коренеплоди почнуть проростати. До слова, стежте за вологістю. Вона має бути дуже високою, інакше буряк втратить соковитість і зморщиться.
Як правильно зберігати буряк
Правильно зберіть буряк і зберігайте його у відповідному приміщенні, використовуючи один зі способів, які ми детально описали вище. У цьому разі навіть взимку ви будете готувати найсмачніший борщ і вінегрет, пускаючи в хід домашній соковитий овоч.
Джерело: ukr.media