Грошові ритуали з лавровим листом, які допомагають залучити фінанси і успіх

Лавр — символ перемоги і цілеспрямованості. З давніх-давен ця рослина була оточена особливою містикою, інформує Ukr.Media.

Сьогодні пропонуємо вам познайомитися з побутовими ритуалами, що допомагають залучати гроші і благополуччя, в яких використовується лавровий лист.

Лавровий лист на удачу

Все просто. Коли йдете на важливу зустріч, має бути якась грошова справа — з собою потрібно тримати лавровий лист. Він дає сил і привертає ту саму енергію переможця.

Лавровий лист і монетка

Вам знадобиться лавровий лист і велика монета. Розмістіть їх у посудині з природних матеріалів, таких як скло, кераміка або дерево, а потім залийте їх водою. Під час лиття води уявляйте собі багатство. Після цього помістіть посудину на підвіконня. Мінімум – дозвольте їй простояти протягом одного повного місячного циклу.

Лавровий хрест для захисту від бід

Положіть чотири лаврові листки у формі хреста під килимок біля вхідних дверей. Важливо оновлювати ці листки в перший день кожного місячного циклу.

Лавровий лист у гаманці

Ви можете просто носити лавровий лист у своєму гаманці або портмоне. Додайте на нього декілька крапель ефірної олії, такої як бергамот, розмарин, жасмин, лайм або шавлія.

Грошові амулети

Полийте лавровий лист кількома краплями однієї з ефірних олій, зазначених в попередньому пункті. Розташуйте ці листочки в місцях, де зазвичай зберігаються гроші вдома або в робочому кабінеті.

Запис бажань

У вечірні години, краще під повний Місяць, напишіть свої бажання на лаврових листках. Ваші записи мають бути короткими і виражати суть. Після цього спаліть їх, а золу розпустіть у вікно.

Магічний дим

Під час повного Місяця, прогрійте лаврові листки на сковороді, можна додати трохи оливкової олії. Коли зі сковороди піде пара і аромат, пройдіться навколо всієї квартири і намагайтеся бажати собі та вашій родині багатства та процвітання.

Символ лавра

Взагалі, символ лавра, який подобається особисто вам, може стати хорошим талісманом. Можна купити прикрасу, брелок, хтось робить татуювання.

Звичайно, всі ці ритуали є додатковою мотивацією до активної роботи, праці, які і допомагають добувати і утримувати багатство.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь