Неможливо ходити в соболях, у сукні від Шанель і водночас реєструвати право власності на нові об'єкти нерухомості. Доводиться вибирати — або те, або інше, інформує Ukr.Media.
Є численні приклади жінок, які не хотіли відкладати життя на потім. Вони зависали в клубах, балували себе фірмовими туфельками і брендовими сукнями, точно знали, в якому ресторані краби найсмачніші, і вибирали виключно п'ятизіркові готелі.
Вони розміняли свій умовний мільйон на атрибути красивого життя. Тепер їм потрібна квартира, а поїзд уже пішов. Ціни такі, що знімати доведеться до похилого віку, поки батьки не звільнять свою житлову площу. І тут мова не лише про нашу країну, а й про Європу.
Придивившись уважніше до людей, починаєш розуміти, що надмірна тяга до миттєвих витрат властива тим, кого мало любили: батьки, брати, сестри, однокласники та однокурсники. Вони своїми покупками постійно намагаються себе прикрасити і щось довести людям. Переконати себе, що вони не гірші за інших, а кращі.
Кажуть, що ті, у кого багато грошей, байдужі до навколишніх і ходять у потертих джинсах. Не зовсім так. Вони не намагаються зізнаватися в любові до себе через витрати, вони байдужі до закликів реклами та маркетингу, вони нічого нікому не доводять.
Збіг чи ні, але найбільші, часом до 20 м², гардеробні у тих, хто не має сильних сімейних зв'язків, прив'язаностей і не пережив великого кохання.
Зовні вони виглядають не спокійно і стримано, відповідно до віку, а яскраво, з викликом.
Жінки можуть дозволити собі послуги найкращих дизайнерів і стилістів. Але все одно вибирають те, що відображає їхній внутрішній світ.
Фальш відчувається підсвідомо. Ми бачимо, коли Попелюшка намагається грати Королеву. І бачимо Королеву, якій і футболка за 200 гривень личить.
Безкінечні покупки речей, взуття та парфумів видають "дешеву" людину. І не важливо, скільки грошей вона витрачає.
Важливо те, на що вона витрачає своє життя. Чи вміє вона вкладати великі суми грошей в активи, чи гроші "палають" в руках і потребують негайно віднести їх у магазини?
"Дешево" — це коли немає ресурсу на щось більше. Немає волі, терпіння. Немає сили собі не потурати.
Внутрішня гармонія виникає в жінці не тоді, коли вона красиво, стильно, зі смаком одягнена. А тоді, коли займається тим, до чого лежить душа. Коли її робота приносить результат. Коли її потенціал розкритий.
Є жінки-глиби, особистості. Ми знаємо їхні біографії, читали про їхні складні долі, героїчні вчинки. Про те, скільки вони віддали людям. Ви можете уявити їх у футболках з Мікі Маусом, розмірковуючих про те, що подарує їм чоловік?
У них зовсім інший масштаб мислення. Вони складаються з упертості, інтелекту, працьовитості, витривалості та випробувань. А не з парфумів і стразів.
Джерело: ukr.media