“Що це за гидота?”: дивні скульптури у львівському парку обурили містян

У соцмережах бурхливо обговорюють нове “ноу-хау” в ландшафтному дизайні Львова. Там у Стрийському парку встановили нові скульптури – містяни переважно вважають їх як мінімум дивними, а як максимум – відверто бридкими.

Про встановлення статуй повідомила Львівська міська рада. Зазначається, що ці архітектурні форми розміщені в Стрийському парку в рамках Львівського тижня скульптури. Організатори планували створити таку собі виставку сучасного архітектурного мистецтва. 

“Це дозволить насолодитися красою природи в поєднанні з творчістю українських та закордонних митців”, – натхненно пояснюють в адміністрації міста. 

Втім, самі ж містяни новаторських ідей сучасної культури переважно не оцінили. 

“Більше у світі немає нічого цікавішого?… Ще іншу дивину підвезли до Львова…. У Стрийський парк! 8 скульптур одна одної гірше. І не треба про бодіпозитив штовхати. Це про інше. Сучасне мистецтво? Народ, включайте критичне мислення”, – написала у Facebook блогерка та засновниця організації WOWK Foundation Наталія Вовк. 

Однак після того, як піднялося бурхливе та емоційне обговорення, Вовк написала новий пост. В ньому вона сказала, що закриває тему бридких скульптур, адже виступає за позитив та креатив. Також вона запропонувала міськраді декілька інших проєктів з облагородження парку. 

Новий допис від Наталії Вовк

Новий допис від Наталії Вовк

Переважна більшість коментаторів невдоволена діями мерії. Так, блогер Роман Андрусяк назвав композицію “гидотою”. Інші дописувачі підтримують таку думку. Львів‘яни пишуть, що статуї огидні, що вони не хочуть, аби їх бачили діти, тощо. 

Думки мешканців Львова

Думки мешканців Львова

Втім, деяким жителям міста скульптури навпаки сподобалися. Вони пишуть, що не бачать жодних проблем у їх встановленні. А окремим людям подібна архітектура здалася досить миловидною та навіть красивою.

Деякі містяни в захваті від нових скульптур

Деякі містяни в захваті від нових скульптур

Загалом, погляди розділилися. Львівська мерія скандал довкола статуй поки що не коментувала.

Раніше ми писали, що статуї античних богів у Львові вдягнули в українські вишиванки. “Інформатор” також повідомляв, що на монументі Батьківщини-матері в Києві радянський герб замінили на тризуб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь