Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму — відзначають 2 квітня

Міжнародне свято встановлено для того, щоб донести до громадськості про те, що людям з хворобою аутизму просто необхідна допомога в лікуванні та взаємодії з суспільством. Аутизм не є інфекційною хворобою, тому спілкуватися з такими людьми абсолютно безпечно, інформує Ukr.Media.

Люди часом стикаються з таким захворюванням, яке вважається хворобою головного мозку. Але враховуючи те, що мозок є основою нашого організму, вражаючи його, хвороба призводить до проблем в роботі більшості внутрішніх органів. Аутизм також впливає на соціалізацію людини, її поведінку. Даний дефект може бути генетичним, тому часом потрібно нагадувати населенню всіх країн про профілактичні дії, про здоровий спосіб життя та у випадку прояву перших ознак – звернення до фахівців. Для цієї мети і був створений день поширення інформації про проблему аутизму.

Історія

Дата була запатентована Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 2007 році. Перше святкування відбулося вже в наступному році – 2 квітня 2008 року. Підписаний документ обумовлює масштабність проблем, які стосуються аутизму, а також встановлені цілі даного свята. Урядові організації, таким чином, поширюють інформацію про хворобу по всьому світу.

Подія відзначається такими опонентами:

  • Хворими на аутизм.
  • Докторами.
  • Медсестрами профільних клінік.
  • Організаторами благодійних акцій.
  • Викладачами і студентами профільних спеціалізацій.
  • До святкування долучаються всі ті, хто допомагає хворим справлятися з недугою за життя, а саме волонтери, родичі і друзі.

    Традиції

    За традицією в цей день всі засоби масової інформації доносять громадськості основні проблеми аутизму. Організатори заходів влаштовують флешмоби та благодійні акції. В освітніх цілях проходять лекції та семінари. На міжнародному рівні проводяться конференції кращих лікарів та науковців світу, які обговорюють прогрес у лікуванні, діляться досвідом.

    На регіональному рівні діячів медицини винагороджують дипломами і грамотами за невтомну працю по боротьбі з хворобою. На відкритих конференціях фахівці дають поради щодо збереження власного здоров'я, а також підтримки життєздатності хворих.

    Джерело: ukr.media

    No votes yet.
    Please wait...

    Залишити відповідь