У Лондоні відбулася церемонія вручення Brit Awards — найпочеснішої музичної премії Британії

У Лондоні відбулася церемонія вручення Brit Awards — найпочеснішої музичної премії Британії 03.03.2024 03:58 Укрінформ Найпочеснішу музичну премію Британії Brit Awards було вручено у ніч на 3 березня в Лондоні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на офіційний сайт нагороди.

Найбільшу кількість жаданих статуеток виборола співачка Raye – 6, серед яких перемога у номінаціях «Альбом року», «Артист року» й «Пісня року». За кількістю перемог це новий рекорд Brit Awards.

У категорії «Міжнародна пісня року» перемогла Майлі Сайрус з "Flowers" — тією самою піснею, з якою Майлі вже тріумфувала на Греммі цьогоріч.

«Міжнародною групою року» визнали американське дівоче тріо Boygenius, кожна з учасниць якої була відома ще до створення гурту. У номінації «Альтернативна рок-музика» Brit Awards отримали Bring Me the Horizon, вже добре відомі шанувальникам сучасної альтернативи, які сміливо змішують безліч музичних стилів.

Кайлі Міноуг отримала спеціальну статуетку Brit Awards «Всесвітня ікона», котрою організатори відзначили 40-річний вклад австрійської співачки у музику.

Як повідомляв Укрінформ, У Лос-Анджелесі відбулася 66-та церемонія вручення музичної премії «Ґреммі-2024».

На фото Raye / Getty Images

Британія Музика Премія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь