Успішні люди створюють багатство, бідні – руйнують його

Багато хто вважає, що фінансова успішність можлива лише при певних умовах, наприклад, це можуть бути багаті батьки, навчання в елітному коледжі, спілкування з впливовими особистостями, володіння власною компанією та інше, інформує Ukr.Media.

Насправді це неправда, так як багато хто, у кого були всі умови для досягнення багатства, так і не змогли заробити хоч якусь пристойну суму. Точно так само, як і безліч людей з бідних чи неблагополучних сімей, які вирішили змиритися зі своїм тяжким становищем і абсолютно нічого не вживають, щоб змінити своє життя.

Але при цьому можна привести багато прикладів особистостей, що народилися без срібної ложки в роті, але зуміли стати вельми забезпеченими. Щодня з'являються історії про бізнесменів, які знімали кут у свого товариша, заробляли копійки, безперервно працювали протягом довгих років, щоб досягти своєї мрії, незважаючи на всі життєві перешкоди. Історії успіху Скотта Еверетт, засновника «S2 Capital», і Даніеля Каца з «No Cow» відомі всьому світу.

Які б у людини не були стартові позиції, досягти успіху можна лише в тому разі, якщо він є господарем своєї долі. Такі люди вірять в себе і в свою життєву місію. Вони роблять усвідомлений вибір стати багатими та докладають максимальних зусиль, щоб їхня мрія втілилася в реальність.

А мрії у них по-справжньому масштабні: стати поп-зіркою світової величини, кращим репортером «Нью-Йорк Таймс», відомим телевізійним ведучим або мультимільйонером, який побудував свою імперію.

«Багатим зможе стати не та людина, що багато заробляє або у кого багаті батьки, а той, хто вміє грамотно керувати своїми фінансами», – Ноель Уіттекер.

Заможними люди стають лише в тому випадку, якщо вони вирішують збільшувати своє багатство і намагаються управляти своїми фінансами грамотно. А людям, які зайняті лише знищенням свого капіталу та задоволення миттєвих потреб, так і не вдається вибратися з бідності. Жебраки – це ті, хто не знає, як правильно вчинити зі своїми грошима.

Головні відмінності багатих і бідних можна звести до трьох чинників:

Ви мислите стратегічно чи думаєте лише про короткостроковій перспективі?

Ваше мислення розвивається або залишається незмінним?

Ваші щоденні витрати сприяють будівництву або руйнування вашого стану?

Нижче описуються 8 щоденних звичок, завдяки яким у своїх фінансових прагненнях можна вийти на найвищий рівень:

Вони є господарями свого Всесвіту.

Їх головною метою є фінансова безпека. Заможні люди усвідомлюють, що створивши надійну основу завдяки необхідним жертвам, вони в підсумку отримують максимальну свободу.

Їхні фінанси працюють на них, так як вони не хочуть опинитися в тій ситуації, коли вони не управляють своїм становищем.

У них високі стандарти.

Багаті люди точно розуміють, чого вони хочуть і як цього домогтися. Вони всією душею вірять у те, що з'явилися на світ для того, щоб розбагатіти.

Вони ставлять найвищі стандарти для себе та інших. Вони, не вагаючись, дають знати оточуючим про те, що ті не виправдали їх очікувань або зірвали плани своїми неправильними вчинками.

Вони впевнені у власних силах.

Вони ведуть будівництво свого стану за допомогою відкриттів нових компаній, інвестицій і придбання нерухомості. Здобута освіта, налагоджені контакти і аналіз ситуації дозволяють успішним людям робити грамотні капіталовкладення.

Зробивши раз помилку, вони витягують з неї цінні уроки і не дозволяють їй більше повторитися. Вони вірять в себе і не боятися покладатися на свою інтуїцію.

Вони беруть на себе повну відповідальність за свої дії.

Вони цілком віддаються будь-яким проектам, в яких беруть участь. Тому вони ніколи не виправдовують власні промахи і не приймають виправдання інших, типу, «Я хворів», «Я простояв у пробці», «Мені дуже шкода», «Я забув подзвонити йому» і т. д.

Вони помножують свої плани на 10.

Вони десятикратно множать цілі, які ставлять перед собою, і досягають їх. Вони за день роблять стільки, скільки інші люди не встигають зробити за тиждень. Будь-яка мета для них – це виклик, гра, в якій потрібно перемогти.

Вони не вирішують проблеми, вони грають, так в душі є азартними людьми. При цьому їх вчинки роблять позитивний вплив на життя навколо.

«Те, як ви робите зі своїми фінансами, демонструє, могутні ви чи ні», – Сьюз Орман.

Вони люблять ризикувати.

Вони роблять кроки, які інші люди вважають дуже ризикованими, наприклад, вкладаються в ризиковий бізнес, набувають величезну ділянку землі для подальшого розвитку своєї імперії, інвестують гроші в продукт на стадії його розробки або починають співпрацю з нікому не відомим фахівцем.

Їх витрати завжди менше доходу.

Багаті люди є знавцями в керівництві фінансами і точно знають, куди йде кожна їх копійка, що відрізняє їх від багатьох інших людей, які витрачають зароблене бездумно, на миттєві бажання. Деякі не розуміють, чому багаті, володіючи мільйонами, але живуть скромно.

Насправді, їх ощадливість пояснюється тим, що вони знають ціну грошам, що дозволяє їм отримувати ще більше.

Вони щедрі.

Багаті люди усвідомлюють, що вони повинні не тільки брати, але й віддавати. Тому нерідко вони самі відривають благодійні фонди, на які із задоволенням витрачають свою енергію, час і фінанси. Тобто вони не просто жертвують гроші, але і стають активними учасниками благодійного процесу, займаючись організацією заходів та відвідуючи різні збори.

Підсумовуючи, скажемо: необхідно бути справжнім воїном в цьому складному світі, щоб розробити тривалу стратегію, яка дозволить вести сміливу і захоплюючу гру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь