Чи мають ЗСУ плацдарми на лівому березі Дніпра та чи залишилися якісь вороги на правому – пояснення Жданова

На правому березі Дніпра ворогів немає, його повністю контролюють Збройні Сили України. Водночас на лівому березі наші війська проводять спеціальні операції в окремих районах. Зокрема, в Херсонській області.

Про це в ефірі на своєму YouTube-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов. Він каже, що з правого берега ЗСУ вже повністю вибили окупантів.

“На сьогодні жодного російського солдата на правому березі Дніпра немає. Все ми вибили повністю. А на лівому березі в окремих районах Сили Спеціальних Операцій проводять спеціальні дії. В основному, в Херсонській області – до Запорізької там не доходить”, – говорить Жданов.

Експерт також нагадав, що раніше в мережі обговорювали, що ЗСУ готують плацдарм в районі Антонівського мосту та Олешків (лівий берег). Проте пізніше ця інформація якось втихла, бо офіційного підтвердження не було.

“Ми знаємо що росія веде там (на лівому березі – ред.) якісь бойові дії. Я говорив раніше повідомлення від Міністерства оборони, про те, що там ССО ЗСУ проводять спеціальні дії”, – сказав Жданов.

 

Українські військові підняли прапор на лівому березі Херсонщини

ЗСУ підняли український прапор на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Йдеться про зону поблизу Олешок над дачами, які зараз вважаються “сірою зоною”. Відповідне відео 27 серпня опублікував місцевий журналіст Костянтин Риженко. На ньому видно, що прапор встановили на флагштоку на одній із будівель садового кооперативу “Шляховик”.

Прапор підняли на тлі повідомлень про успіхи ЗСУ на південному фронті. Так, речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк заявила, що окупанти відступають після того, як ЗСУ прорвали лінію оборони на Запорізькому напрямку. За її словами, просування українських військ очевидне в географії та демонструє, що безпосередньо сили противника відступають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Східний напрямок: Сирський розповів, де йдуть запеклі бої та які втрачені позиції хоче повернути ворог
  • Контрнаступ ЗСУ: військові мають успіхи в Запорізькій області – подробиці від Генштабу
  • Бахмут перетворився на пастку ЗСУ для окупантів: Маляр розповіла подробиці

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь