Кадиров у комі з важкими захворюваннями: воєнна розвідка України розкрила подробиці

Рамзан Кадиров перебуває в комі. Про критичний стан глави Чечні в п’ятницю, 15 вересня, заявили в Головному управлінні розвідки, підтвердивши попередні витоки в російських каналах. Конкретні причини госпіталізації терориста вони не повідомили.

У ГУР підтвердили інформацію в соцмережах про те, що Кадиров у комі. Представник військової розвідки Андрій Юсов заявив у коментарі OBOZREVATEL, що у глави Чечні загострилися хвороби, які призвели до важкого стану.

“Так, дійсно, є інформація, що військовий злочинець Кадирова перебуває у важкому стані, і хвороби, які були – загострилися і призвели до такого важкого стану. Він хворіє давно, і йдеться про системні проблеми зі здоров’ям. Але останні кілька днів він перебуває у важкому стані”, – зазначив Юсов.

Представник розвідки додав, що інформація про кому Кадирова підтверджується від різних джерел. Інші деталі потребують уточнень, проте точно не йдеться про поранення.

“Інформація підтверджується з різних джерел у медичних та політичних колах. Мова йде не про поранення. Інші деталі потребують додаткових уточнень. Він хворіє давно, і мова йде про системні проблеми зі здоров’ям. Але останні кілька днів він перебуває у важкому стані”, – додав представник ГУР.

Стан здоров’я Кадирова

Нагадаємо, що після чуток про поганий стан здоров’я у липні Кадиров відправився в оплачувану відпустку. Відповідний документ він сам і підписав. Про якесь лікування в документах сказано не було.

“Піхотинець путіна” ніяк не коментував чутки про погане самопочуття. У мережі та в деяких ЗМІ з’явилася повідомлення, що проблеми в нього дуже серйозні. Зокрема, йшлося про захворювання нирок, але без уточнення. Саме про проблеми з нирками у Кадирова розповідав також Іслам Бєлокієв — прессекретар чеченського батальйону імені Шейха Мансура, який воює на боці України.

“Його нирки практично відмовили, і надходить інформація, що йому й говорити складно. Не допомагає навіть процедура діалізу (штучне очищення крові від токсинів, надлишку води тощо). А це означає, що швидше за все він незабаром помре”, – заявляв Бєлокієв.

2 липня Кадиров записав відеозвернення, аби спростувати чутки про захворювання. Проте, вигляд він мав дійсно не надто здоровий, і його опухле обличчя видавало, що все дійсно не настільки добре. У будь-якому випадку, згодом має бути видно, чи дістане його хвороба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • США ввели санкції проти табору “Артек”, начальника “юнармії” та Фонду Кадирова: що всіх їх обʼєднує
  • Син Кадирова побив в СІЗО уродженця України, якого підозрюють в спаленні Корану
  • Кадиров активно піарить свої ТікТок-війська, щоб довести прихильність путіну: деталі від розвідки Британії

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь