Не готовий померти за країну: Кличко-молодший пояснив. чому не воює

Чемпіон світу з боксу Володимир Кличко, молодший брат міського голови Києва, пояснив, чому не йде на фронт. Він чесно зізнався, що не хоче помирати за свою країну, а хоче за неї жити. І запевнив, що це набагато складніше, ніж загинути на війні. 

В інтерв’ю німецькому каналу ZDFheute Володимир Кличко розповів про різницю в менталітеті між росіянами та українцями. Він наголосив, що ми – не один народ і не братні народи. 

“Ні, я не хочу вмирати за свою країну. Я хочу жити для країни. На передовій не мають бути всі громадяни, адже військовим потрібна підтримка з тилу. Наприклад, є складна робота із поповнення обладнання для бійців, її також потрібно робити”, – сказав він.

Кличко-молодший пояснив німецьким глядачам, що росіяни живуть з відчуттям рабства, а тому готові воювати навіть без зброї. Натомість українці, за його словами, є вільними. 

“Російські військові йдуть уперед зі зброєю чи без і помирають на полі бою. Але на фронт знову і знову кидають нових. І вони покірно йдуть. Якщо ви розумієте це відчуття рабства. Те, як поводяться з російськими солдатами, як їх мобілізують, як їх потім викидають, безтурботно – це рабство. Але українці інші. Ми вільні люди”, – заявив Кличко.

 

Як Володимир Кличко працює на перемогу 

Володимиру Кличку 47 років, за законом України він підпадає під вікову категорію військовозобов’язаних. Водночас Кличко-молодший є спортсменом-професіоналом світового класу. Він – чемпіон світу у важкій ваговій категорії за версією WBO (2000—2003 роки, 2008—2015 роки), IBF (2006—2015 роки), IBO (2006—2015 роки), The Ring (2009—2015 роки), WBA (2011—2015 роки). 

На початку повномасштабного вторгнення Володимир Кличко записав відеозвернення до росіян, у якому заявив про нашу ненависть до них на віки. Він гостро розкритикував заклики відокремлювати російський народ від держави, пояснивши, що діяння путіна щодо України відображають бажання та позицію більшості росіян

Кличко на початку 2022 року був у лавах Київської тероборони. Він залишався у Києві, коли ситуація була вкрай напруженою. Пізніше він зайнявся волонтерством. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Мобілізація в Україні: жінкам медичних професій дозволили виїзд за кордон з 1 жовтня – деталі
  • Мобілізація в Україні: хто мусить пройти ВЛК та чи варто на неї чекати – пояснення адвоката
  • Мобілізація в Україні: які зміни чекають на громадян з 1 жовтня

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь