“Не розраховуйте”. Зеленський категорично відкинув ідею західних експертів забрати війська зі сходу

Президент України Володимир Зеленський відкинув ідею перекидання військ зі сходу на південь задля концентрації сил контрнаступу, про яку написало видання The New York Times з посиланням на військових експертів.

Про це він заявив на брифінгу після саміту “Кримської платформи”. За словами Зеленського, якщо кинути всі сили на південь, то після цієї перестановки сил за пару днів окупанти “візьмуть Слов’янськ, Краматорськ, далі вони підуть на Павлоград, Дніпро, відріжуть береги”.

“У нас є схід. Хтось розуміє з фахівців, скільки там людей, скільки окупантів знаходиться на сході? Приблизно 200 тисяч! Пропозиція така: давайте візьмемо звідти наші Збройні сили, і кудись їх перекинено. Не хочу говорити, куди, наприклад, там, де це нам бажано, нам це потрібно”, – сказав Зеленський.

За його словами, саме на такий маневр розраховують окупанти. Але йього не буде.

“Ми не віддамо ні Харків, ні Донбас, ні Павлоград, ні Дніпро. І саме так. І нехай всі аналітики світу на це навіть не розраховують”, – зазначив Зеленський.

 

Контрнаступ ЗСУ на півдні

Станом на сьогодні, 23 серпня, Україна продовжує реалізацію наступальної операції на півдні країни. Головні напрямки – Бердянський та Мелітопольский.

Президент Зеленський, коментуючи нещодавно хід контрнаступу, заявив, що ЗСУ постійно просуваються вперед. При цьому голова держави наголосив, що це відбувається досить повільно та складно. Генштаб повідомляє про успіхи в районі Роботиного. Також нещодавно наші бійці звільнили село Урожайне. Окрім цього, Сили оборони просуваються на Запоріжжі. 

Раніше голова МЗС Дмитро Кулеба гостро відповів критикам українського контрнаступу. А Зеленський нещодавно пояснив, чому Україна не починала свою наступальну операцію раніше. Ми також повідомляли, що Київ змінив свою тактику контрнаступу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь