У яких випадках МОН дозволить школярам “прогулювати” уроки: пояснення від Лісового

Українські школярі зможуть не відвідувати уроки у випадку “затяжних” повітряних тривог. Також педагогам та батькам слід зважати на психологічний та фізичний стан здоров’я діток і у випадку, якщо школяр втомився – допускати “прогули” у школі.

Про це у інтерв’ю виданню “Суспільне” повідомив очільник МОН Оксен Лісовий, додавши, що жодного регламенту щодо того, коли можна пропустити заняття, не існує.

Лісовий зауважив, що різниці між тим, коли дитина захворіла й тим, коли вона втомлена робити не варто. Навіть якщо у школі є надійне укриття, але дитина напередодні погано спала через повітряну тривогу чи обстріл – не варто зранку відправляти її на перші уроки. Слід надати можливість відновити сили, і лише потім скеровувати на навчання.

Лісовий вчергове наголосив, що якість засвоєних знань сумнівна, якщо школяр втомлений і мляво сприймає нову інформацію. При цьому, за словами міністра, завжди є спосіб надолужити втрачені знання на освітній платформі “Всеукраїнська школа онлайн”. 

Регламентів не існує

Лісовий повідомив, що не існує якогось регламенту спільного для навчальних закладів щодо того, коли дитині дозволяти прогулювати школу. За його словами, і педагогам, і батькам слід користуватися так званим “регламентом здорового глузду”.

“Ми можемо робити певні рекомендації, давати певні настанови. Але все одно батьки й вчитель визначають, як їм краще досягнути мети”, – пояснив міністр Лісовий.

 Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що цього року на збори першокласника до школи в середньому доведеться викласти до 4 тис. гривень. 

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Знання і культура – те, що відрязняє нас від ворога: Залужний зворушливо привітав українців з 1 вересня
  • Яким буде навчальний рік у школах Києва: структура та графік канікул
  • Навчання до червня, без телефонів та з експедиціями: які зміни запровадять у школах з 1 вересня

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь