“Пропонують обрати собі смерть”: на окупованих територіях виступили проти псевдовиборів – фото

На тимчасово окупованих територіях виступають проти майбутніх псевдовиборів, які має намір провести окупаційна російська “влада”. Так зване голосування заплановано на початок вересня. Місцеві активно розвішують плакати із закликами ігнорувати російські вистави з так званими “виборами”. 

В розпорядженні “Інформатора” опинились ексклюзивні фото від небайдужих українців з Луганська, Марківки, Новоайдара, Сватового, Севєродонецька та Привілля. Багато з тих, хто залишився в окупації виступають проти псевдовиборів, які країна-терорист хоче провести на українській території.

Лістівки з закликом не брати участь у псевдовирах на ТОТ

Українців на ТОТ закликають не голосувати на псевдовиборах

В окупованих містах на парканах, стовпах та стінах будинків розклеїли листівки з закликами не брати участі у псевдовиборах, а також з нагадуванням, що голосування за окупантів карається законом.

Українців закликают не голосувати на псевдовиборах у ТОТ

Такі листівки розвішали на стовпах, парканах і вказівниках

“Вибори без вибору. Путін уже проголосував за тебе. Участь у виборах окупантів карається законом! Не ставай посібником військових злочинців”, – сказано на одних листівках. “Російські продажні партії нам безсовісно брешуть і пропонують вибрати собі смерть в окупації. Не бери участь у виборах! Не віддавай свій голос за брехливих негідників!”, – вказано на інших.

Листівки на окупованих територіях

Листівка у Северодонецьку

Українцям нагадали про відповідальність за участь у псевдовиборах

Плани росії на окупованих територіях

Російська ЦВК призначила проведення так званих “виборів” на тимчасово окупованих територіях України на 10 вересня 2023 року, – в день, коли відбудуться вибори і у самій росії. У “єдиний день голосування” заплановані вибори вищих посадових осіб у 20 суб’єктах рф, а також додаткові вибори депутатів Держдуми щодо чотирьох вакантних місць за одномандатними виборчими округами.

А до 8 вересня на окупованих землях Донецької та Запорізької областей росіяни планують провести так зване “дострокове голосування”, за місцем проживання. На ТОТ Луганської та Херсонської областей “дострокове голосування” почнеться 2 вересня. З 8 по 10 вересня “вибори” вже плануються на дільницях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Україна вже має військовий паритет з рф у Чорному морі – Жданов
  • Для окупованого Сєвєродонецька закупили техніки на 38 мільйонів гривень: деталі скандального тендеру
  • В рф могли обманом дізнатися особисті дані тисяч бійців ЗСУ та членів їхніх родин – Пентагон

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь