Убити путіна: Буданов пояснив, чи зацікавлена у цьому Україна

Голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов відповів на питання, чи є мовчазна домовленість про те, аби зберегти життя російському президенту володимиру путіну. Він розповів, як мислять в українській розвідці щодо ліквідації диктатора. 

Під час інтерв’ю каналу 1+1 журналістка запитала Буданова, чи хтось його “тримає за руки”, не дозволяючи провести ліквідацію глави російської федерації, чи той просто дуже надійно захищений.

“За руки мене ніхто не тримає. Але мене стримує власний мозок”, – сказав Буданов.

Він пояснив, що така спецоперація, яка, на перший погляд, могла б покласти край війні, насправді може мати різні наслідки. А у разі провалу потрібно розрахувати все, що може статися після цього. Ось чому путін наразі живий. 

“Треба все добра завжити: що нам вигідніше – вбити його, чи дозволити йому до кінця добити російську федерацію? Що буде в разі, якщо спроба виявиться невдалою? Ну, і які наслідки, зрештою, це за собою покличе. За сукупністю цих факторів відбувається те, що ви зараз бачите”, – пояснив Буданов.

Путіна намагались вбити п’ять разів

За інформацією Буданова, українській розвідці відомо про п’ять спроб убити путіна. Але їх могло бути й більше. Не так давно, близько двох місяців тому, замах на путіна готували люди з Кавказу.  Ален це була абсолютно провальна операція. Розголосу про цю подію немає, але вона була. 

Водночас у цьому ж інтерв’ю Кирило Буданов розповів, що на Володимира Зеленського був не один замах за час війни. Росіяни готували їх мінімум 10 разів, але не сталося жодного. Якщо вірити американському політичному публіцисту Кріса Уіпплу, то було  щонайменше 12 спроб вбивства Зеленського. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Наскільки можлива в Україні багаторічна війна на виснаження: відповідь Буданова
  • Буданов оцінив загрозу застосування ядерної зброї з території Білорусі
  • Буданов: Ми знищили Іл-76 у Пскові з території росії

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь