Канада прийняла вже понад 173 тисячі українських біженців

Канада прийняла вже понад 173 тисячі українських біженців 24.08.2023 23:40 Укрінформ Канада від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну прийняла понад 173 тисячі українських біженців.

Про

це свідчать дані Прикордонного агентства Канади, повідомляє Укрінформ.

Як повідомляється, на даний момент за програмою “Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки” (CUAET), яка була запущена в березні минулого року, до Канади прибуло 173 527 осіб. Ця програма надає українським біженцям можливість отримати трирічний дозвіл на роботу і проживання, фінансову допомогу та тимчасове безкоштовне поселення.

Загалом уряд Канади отримав майже 1,2 млн заявок на участь у цій програмі, і затвердив понад 858 тисяч з них. Зараз власники цього дозволу повинні прибути до Канади до кінця березня, щоб скористатися ним. Прийом нових заявок на цю програму був закритий.

Раніше Канада оголосила про припинення цієї тимчасової програми в липні. Однак уряд пообіцяв, що незабаром буде оприлюднено деталі нової міграційної програми, яка надасть українським біженцям можливість залишитися в Канаді на постійній основі.

Фото: Ендрю Ф’юрі/X (Twitter)

Канада Україна Біженці

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь