Міноборони створило Департамент охорони здоров’я, його очолила Оксана Сухорукова

Міноборони створило Департамент охорони здоров’я, його очолила Оксана Сухорукова Фото 08.11.2023 20:07 Укрінформ Міністерство оборони створило Департамент охорони здоров’я – його очолила колишня волонтерка і співробітниця Міністерства охорони здоров’я Оксана Сухорукова.

Як передає Укрінформ, про це Міноборони повідомляє у Фейсбуці.

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова представила очільницю новоствореного Департаменту охорони здоров’я у складі міністерства. Нею стала Оксана Сухорукова – колишня волонтерка і співробітниця МОЗ із досвідом запуску медичної реформи.

«Оксана Сухорукова відповідатиме за побудову політик у всьому, що стосується системи охорони здоров’я у Збройних Силах України. Ми лише на початку цього шляху і дуже розраховуємо, що професійна спільнота із великим досвідом буде для нас дороговказом і підтримкою», – зазначила Калмикова.

Нині Департамент охорони здоров’я Міноборони на шляху формування. Основне завдання Сухорукової – швидкий і системний запуск роботи департаменту.

Під час робочої зустрічі із професійною військово-медичною та волонтерською спільнотою Сухорукова закликала присутніх до активної співпраці та підтримки у системних змінах.

«У кожного з вас є великий неоціненний досвід, яким ви можете поділитися з нами, і ми разом зможемо це вкласти у нормативні документи», – наголосила вона.

Як повідомлялось, з 2014 року Сухорукова – співзасновниця благодійного фонду «Свої», який опікується військовослужбовцями у питаннях гуманітарної допомоги.

З 2018 по 2020 рік працювала у Міністерстві охорони здоров’я директором директорату медичних послуг і брала участь у запуску медичної реформи.

У 2021-2022 працювала директором департаменту моніторингу Національної служби здоров’я України.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь