Революція Гідності стала стартом входження України до європейської спільноти – Карандєєв

Революція Гідності стала стартом входження України до європейської спільноти – Карандєєв 14.11.2023 14:07 Укрінформ Одним з ключових наративів відзначення 10-ї річниці Революції Гідності має бути наратив про те, що вона стала стартом нашого входження до європейської спільноти.

Про це під час пресконференції з нагоди 10-ї річниці Революції Гідності в Укрінформі заявив т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

“Одним з ключових наративів відзначення 10-ї річниці Революції Гідності має бути наратив про те, що вона стала стартом нашого входження до європейської спільноти. Пройшло 10 років. Україна продемонструвала прогрес. Цей прогрес зафіксований офіційними рішеннями європейських інституцій”, – підкреслив Карандєєв.

На його переконання, Революція Гідності була поштовхом для Української держави, і водночас індикатором змін у суспільстві.

“Бажання увійти до Євросоюзу – це не бажання держави, це бажання суспільства. У першу чергу тої активної частини суспільства, яка усвідомлює, що таке європейські цінності, наскільки вони важливі для України та нашого подальшого розвитку”, – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики.

Він додав, що 10-та річниця Революції Гідності є знаковою подією для того, щоб вкотре зафіксувати ще впевненіше і більш конкретно бажання українського народу.

День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Євроінтеграція Революція Гідності Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь