Уряд змінив порядок надання житлових субсидій

Уряд змінив порядок надання житлових субсидій 14.11.2023 18:08 Укрінформ Уряд удосконалив порядок надання населенню житлових субсидій, надавши Пенсійному фонду можливість призначати виплати за декларативним принципом.

Про це повідомив у Телеграмі постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

«Надано Пенсійному фонду України можливість призначати житлові субсидії громадянам за декларативним принципом на зазначену у спрощеній заяві про призначення та

надання житлової субсидії адресу домогосподарства», – йдеться в повідомленні.

Зміни внесені до постанови Кабміну від 21 жовтня 1995 року №848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого та звичайного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, а також до постанови Кабміну від 13 червня 2023 року №601 “Про реалізацію експериментального проєкту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”. Також визначено, що Пенсійний фонд буде вести ідентифікацію наявних житлово-комунальних послуг за адресою домогосподарства. Уряд передбачив можливість продовження строку розгляду спрощеної заяви на призначення субсидії на 10 робочих днів у разі виявлення фактів, які потребують додаткової перевірки. У жовтні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 1,3 млн родин, а розмір наданих субсидій становив приблизно 760 грн на сім’ю.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь