Якісна цибуля почала дорожчати

На поточному тижні українські фермери отримали можливість підвищити відпускні ціни на ріпчасту цибулю. Основною причиною подорожчання стало підвищення попиту в даному сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

При цьому аналітики проєкту підкреслюють, що зростання цін відзначається виключно в сегменті продукції високої якості. Сьогодні якісну цибулю українські господарства пропонують до продажу по 10-15 грн/кг, що в середньому на 25% дорожче, ніж наприкінці минулого

робочого тижня.

Ціни на цибулю в Україні зросли через збільшений попит і обмежену пропозицію некондиційної цибулі в місцевих господарствах. Фермери виявились готові продавати менш якісну цибулю за мінімальні ціни, що спричинило підйом цін на ринку. Якщо раніше попит був стабільним лише на високоякісну цибулю, яка була обмеженою у пропозиції, то тепер також активно реалізується менш якісна продукція.

Ціни на якісну ріпчасту цибулю в Україні наразі в середньому на 45% нижчі, ніж на початку листопада 2022 року. Багато господарств планують подальше підвищення цін в даному сегменті, якщо обсяги продажів залишатимуться на поточному рівні.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь