Наречена Роберта Паттінсона Сьюкі Уотерхаус вже на п’ятому місяці вагітності

Як стало відомо, Роберт Паттінсон незабаром стане батьком. Для зірки гучної кіносаги «Сутінки» це будуть перші стосунки, які піднялися на такий рівень. Більше того, як неважко здогадатися, спадкоємець при цьому стане первістком актора. Але хто ж ощасливить чоловіка статусом батька і оберігатиме сімейне вогнище?

Здається, що Роберт Паттінсон не має успіху в особистому житті, але на цей раз йому дуже пощастило на зйомках.

37-річний актор завжди дбав про своє приватне життя та уникає публічності, та все ж багато чуток і слухів ходять про його романтичні відносини. Однак частина цих чуток не має підтвердження.

Наприклад, відомо, що він ставав у відносинах з колегою по зйомках “Сутінків” Крістен Стюарт, але це було підтверджено офіційно лише в 2012 році через її зраду з режисером “Білосніжки та мисливця”. Розставання відбулося в травні 2013 року.

Через півтора року Роберт почав зустрічатися із співачкою FKA twigs, але їхні відносини закінчилися восени 2017 року.

У 2018 році він познайомився із Сьюкі Уотерхаус, і їхні стосунки тривають досі. Однак деякі чутки про роман із Зої Кравіц виявилися марними.

Нещодавно стало відомо, що Сьюкі Уотерхаус очікує дитину від Роберта Паттінсона, і це радісна новина для його шанувальників. Вагітність була помічена в жовтні 2023 року, а недавно стало відомо, що Сьюкі на п’ятому місяці.

Вочевидь, Роберт Паттінсон, який відомий своєю роллю в “Сутінках” та ретельним прихованням особистого життя, нарешті долав поганий карман в коханні, але це трапилося на зйомках фільму.

На протязі своєї кар’єри актора, ймовірно, що чутки про його кохання є частиною паблісіті-стратегії, але деякі з них стають правдою. Зокрема, його відносини зі співачкою FKA twigs завершилися розлученням восени 2017 року.

У 2018 році Паттінсон почав зустрічатися із Сьюкі Уотерхаус, і зараз відомо, що вони чекають дитину. Сьюкі вагітна вже п’ятим місяцем, і вагітність стала відомою після фотографій з прогулянки, на яких видно округлий живіт акторки.

Отже, ця радісна новина стала своєрідним щасливим завершенням для Роберта Паттінсона у питанні кохання.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь