Куди покласти зелені помідори, щоб вони швидко почервоніли

Вирощені помідори необхідно правильно зберігати, лише тоді вони зможуть швидко дозріти, інформує Ukr.Media.

Слід зазначити, що збирати помідори з кущів можна лише тоді, коли вони досягнуть технічної стиглості. Це означає, що томат виріс до необхідного розміру і починає

Змінювання кольору томатів є важливою частиною догляду за ними, оскільки допомагає зберегти врожай та попередити можливі захворювання, особливо фітофтороз. Тому багато досвідчених садівників вважають за краще збирати навіть зелені плоди та залишати їх дозрівати в приміщенні.

Для швидкого дозрівання томатів важливо створити їм оптимальні умови. Перш за все, слід дотримуватися певного температурного режиму. Томати погано переносять низькі температури, тому навіть дозрілі плоди не повинні бути зберігані в холодильнику. Найкраще розміщувати їх у темному, сухому та теплому місці з температурою близько +25 градусів Цельсія.

Зазвичай томати складають у ящики шарами, розташовуючи між ними газети або папір. Ці ящики можна помістити на полицю, а потім щодня перевіряти плоди на ступінь дозрівання. Зазвичай в таких умовах томати стають червоними протягом короткого часу. Дозрілі плоди можна використовувати для приготування страв або споживати у сирому вигляді.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь