Що потрібно зробити з трояндами у вересні, щоб насолоджуватись красою квітів восени

У вересні у троянд найчастіше триває цвітіння. Іноді випускаються нові бутони. Це призводить до того, що потрібно постаратися забезпечити правильний догляд, інформує Ukr.Media.

На початку осені троянди ще можуть цвісти і випускати нові бутони. У цей період нічого обрізати

Можна вручну обрізати пелюстки, а також видалити бутони, які ще не розцвіли. Необхідно відокремити пожовкле або хворе листя та видалити його. У вересні слід провести останнє підживлення. Внесіть 50-100 грамів золи під кожен кущ троянд в кола біля стовбура, а також додайте перегною під час перекопування грунту. Крім того, вам знадобляться мінеральні добрива, такі як калімагнезій, суперфосфат і калійна сіль.

Необхідно надавати увагу захворюванням. У випадку локальних уражень видаліть хворе листя. При обрізці гілок, які мають ознаки захворювання, слід їх знищити, а не використовувати в якості компосту. У разі серйозних уражень кущів використовуйте спеціальні препарати, спрямовані на лікування троянд. Також варто розглянути метод живцювання для розмноження рослин. Цей спосіб вважається найпростішим.

Зазвичай рекомендується проводити живцювання після цвітіння, але можна це зробити також у серпні або вересні. Намагайтеся мати багато живців, оскільки приживність може бути різною. Зазвичай один із трьох живців приживається. До кінця вересня, якщо погодні умови дозволяють, можна також посадити троянди з контейнерів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь