Ці кроки допоможуть жінкам спонукати чоловіка розвивати свою кар’єру

Сімейне благополуччя завжди залежить від кар’єрних успіхів чоловіка. Він або заробляє, що добре для бюджету, чи ні — що погано, адже міг би привносити в нього більше. Щоб бюджет вас завжди радував, потрібно допомогти чоловікові побудувати кар’єру, інформує Ukr.Media.

Поточний стан речей в сім’ї може повністю влаштовувати вашого чоловіка, особливо якщо загальними грошима розпоряджаєтеся ви, і лише ви точно знаєте, куди вони йдуть і на що їх вистачає. Напевно чоловік постійно ситий, взутий, а кабельне з інтернетом завжди оплачені, так чого йому переживати і щось міняти? Але причин достатньо — постійне зростання цін, дорослішання дітей, зростання потреб.

Будувати кар’єру доведеться — просто так зарплату не підвищать, потрібно вагома підстава у вигляді більш високої продуктивності або кваліфікації. Тому починайте готувати чоловіка до просування вгору по кар’єрних сходах, пройдіть кілька кроків і добийтеся свого.

Крок 1: повірте в чоловіка

Ваша повага, ваша віра в свого чоловіка можуть творити неймовірне. Він може швидко і разюче змінитися в кращу сторону, стати впевненіше і мудріше. Причина прихована в людській психології — відчуваючи підтримку оточуючих, а тим більше близьких людей, чуючи про свої позитивні риси, хороших вчинках, ми мимоволі починаємо підлаштовуватися під цей образ і діяти відповідно.

Нехай зараз він сидить в розтягнутих “треніках” перед телевізором і поважати його особливо нема за що, все одно почніть робити це. Знову розгляньте в ньому того “красеня”, в якого ви закохалися, згадайте, чим він вас підкорив, а потім за інерцією продовжуйте знаходити в ньому цінні для кар’єри риси. Відшукавши ці корисні “ресурси” чоловіка, згадуйте про них в розмовах з ним, допомагайте розвивати їх і використовувати.

Постарайтеся щиро повірити, що чоловік зможе отримати нову посаду або навіть відкрити власну справу. І “заразіть” його своєю вірою в самого себе!

Крок 2: підкріплюйте будь-які успіхи

Позитивне підкріплення працює стабільно. Прості компліменти, похвала за успіхи, навіть дрібні, на зразок лагодження розетки, і, звичайно, за успіхи в роботі, почнуть мотивувати чоловіка діяти так і далі. Сказати пару приємних фраз не складе вам труднощів, а ось результат порадує. Наприклад, заведіть для цього звичку зустрічати його поцілунком коли він повертається додому. Банально, але дієво!

Почніть цікавитися настроєм чоловіка, його справами і планами. Для цього виділіть з вашого спільного вільного часу 10-15 хвилин і використовуйте їх, щоб вислухати один одного. Це не тільки підніме вашу цінність як дружини в його очах і зміцнить відносини, але і зніме стрес після робочого дня, адже чоловік виговориться, а не буде збирати ці переживання.

Пам’ятайте про підкріплення успіхів вашого чоловіка — будь-яка дія, позитивно позначається на його кар’єрному просуванні, обов’язково відзначайте і заохочуйте.

Крок 3: розвивайтеся і ви

Чужий успіх — це відмінна мотивація. Згадайте про свої цілі: може, в юності ви хотіли відкрити сімейне кафе або книжковий магазинчик? Спробуйте втілити це в реальність. Тільки робіть це не картинно, аби спонукати чоловіка “ворушитися”, а серйозно приступите до реалізації своїх планів.

Навіть якщо ви в декреті по догляду за другою дитиною, це не привід відмовитися від самореалізації. Способів для цього достатньо: інтернет-магазин, манікюр у себе вдома, онлайн-консалтинг і так далі. При великому бажанні ви завжди знайдете можливість розвивати власну кар’єру, а вона принесе і задоволення, і дохід, а ще внесе різноманітність у ваше життя. А також стане відмінним стимулом для чоловіка крокувати вгору по кар’єрних сходах, адже на перших кроках ви вже пробудили в ньому такі амбіції.

Крок 4: допоможіть зрозуміти цінність грошей

Його небажання розвивати себе в професії може ґрунтуватися на нерозумінні сутності грошей. Він досі може не усвідомлювати, за що йому їх платять, як їх правильно витрачати, як збирати і в що вкладати. Постарайтеся самі вивчити ці економічні аспекти і поясніть їх чоловіку.

Проінспектуйте разом свій бюджет і скоректуйте його, викресліть зайві, непотрібні, шкідливі витрати, виділіть кілька відсотків на накопичення. Але суть не в цьому. Нехай ваш чоловік зрозуміє цінність самих грошей і необхідність їх наявності у вашій родині — це важлива умова.

Як допомогти чоловікові в кар’єрному зростанні

Жінки часто хочуть, щоб їхні чоловіки були успішними в кар’єрі. Це може бути пов’язано з бажанням бачити їх щасливими, з бажанням забезпечити сім’ю або просто з бажанням, щоб вони досягали поставлених цілей.

Ось кілька порад, як допомогти чоловікові в кар’єрному зростанні:

Крок 5: окресліть разом цілі і підкріпіть їх

Перше, що потрібно зробити, це допомогти чоловікові визначитися з цілями. Що він хоче досягти в кар’єрі? Які кроки він повинен зробити для цього?

Візьміть участь у цьому процесі. Обговоріть з чоловіком його мрії і амбіції. Дайте йому свої думки і поради.

Підкріпіть його мрії конкретними планами. Наприклад, якщо він хоче стати директором, допоможіть йому розробити план навчання і підвищення кваліфікації.

Крок 6: не надто навантажуйте чоловіка домашніми обов’язками

Кар’єрне зростання вимагає часу і зусиль. Допоможіть чоловікові звільнити час для розвитку.

Нехай він не переживає про побут. Поділіть домашні обов’язки з ним.

Звичайно, не варто повністю звільняти його від домашніх справ. Але кілька годин на тиждень, які він зможе витратити на себе, будуть дуже корисними.

Крок 7: мотивуйте чоловіка зайнятися спортом і завести більш успішних друзів

Спорт і спілкування з успішними людьми можуть допомогти чоловікові в кар’єрному зростанні.

Зацікавте його спортом. Фізична активність покращує настрій, підвищує енергію і мотивацію.

Якщо ви зможете втягнути чоловіка в командний вид спорту, це буде ще краще. Така діяльність допомагає розвивати такі якості, як лідерство, командний дух і конкурентоспроможність.

Також допоможіть чоловікові познайомитися з успішними людьми. Це можуть бути його колеги, друзі або знайомі.

Спілкування з такими людьми може надихнути чоловіка на досягнення нових висот.

Дотримуючись цих порад, ви можете допомогти своєму чоловікові в кар’єрному зростанні. Це буде не тільки корисно для нього, але і для вас. Адже успішний чоловік – це щасливий чоловік.

Додаткові поради

  • Будьте терплячою. Кар’єрне зростання – це процес, який вимагає часу і зусиль.
  • Не критикуйте чоловіка. Навпаки, підтримуйте його і хваліть за його досягнення.
  • Будьте прикладом для наслідування. Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік був успішним, будьте успішною самі.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам досягти ваших цілей.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь