Поради як позбутися від боргів і кредитів

Сучасна людина абсолютно вільна і може робити все, що захоче. Особливо, якщо в її руках — знання про Трансерфінг реальності, про те, що кожен вільний сам вибирати собі долю і управляти життям. Однак багато людей добровільно “заганяють” себе в новий вид сучасного рабства

— залежність від боргів, кредитів і банків. Хтось піддається на численні спокуси і таку приємну на перший погляд думку: “отримати відразу, зараз — розплатитися потім”. А хтось бере на себе боргові зобов’язання вимушено, в силу несприятливих обставин, інформує Ukr.Media.

Як позбутися від боргів і кредитів? Трансерфінг пропонує безліч технік та інструментів, як перебудувати своє мислення, підсвідомість і звичний образ життя, щоб вирватися з цього замкнутого кола: “кредит — дата чергового платежу — відсотки — виплати”.

Чого не можна робити у жодному разі, щоб не погіршити ситуацію?

На перший погляд, борг або кредит здається річчю нешкідливою. Особливо, якщо у вас стабільна зарплата, і ви точно знаєте, що зможете його повернути. Але ставитися до них слід з великою обережністю, адже будь-який борг може розростися і привести до найсерйозніших наслідків.

По-перше, сам факт наявності кредитів занурює нас в психологічний стан бідності, постійного відчуття, що у вас грошей менше, ніж потрібно.

По-друге, кредити забирають нашу енергію, особливо, якщо ми починаємо переживати і турбуватися через них. Вільна раніше людина стає маріонеткою, яку смикають за нитки кредитори, і поступово у неї залишається все менше сил і цілей, а бажання віддати борги перетворюється в нав’язливу думку.

Отже, давайте розглянемо, чого робити у жодному разі не можна, якщо у вас вже є кілька кредитів, і ви не хочете погіршити ситуацію.

Борги і кредити з точки зору Трансерфінга реальності — це спіраль, яка розкручується спочатку повільно і непомітно, а потім все сильніше і швидше. Перший виток спіралі — тимчасові фінансові труднощі. Наприклад, вам затримали зарплату, не виплатили страховку за розбиту машину, не повернули взяті в борг гроші. І, якщо ви впали через це в депресію, почали злитися, тривожитися і ображатися на життя — вважайте, ви потрапили всередину спіралі і самі почали її розкручувати. Тепер за однією грошовою втратою незмінно піде інша. Ціни на необхідні для вас товари або послуги підскочать, податки зростуть, прибуток або зарплата зменшаться…

Що робити, щоб зупинити низку фінансових проблем на самому початку? Поставтеся до виниклих неприємностей максимально спокійно. Не віддавайте їм всі свої сили, нерви, емоції і енергію. Якщо вже ви взяли кредит — не зациклюйтеся на ньому, подумайте краще, що саме ви можете зробити, щоб звільнитися від боргів, які ще можливості знайти для збільшення заробітку. Тому що, як тільки ви починаєте випромінювати негативні коливання стресу, страху, тривоги, нестачі грошей — спіраль розкручується все сильніше, деструктивний маятник боргу поглинає вашу енергію, а ваше становище в матеріальній дійсності тільки посилюється.

Пам’ятайте: що ви транслюєте — то і отримуєте. Ось чому в Трансерфінгу така велика увага приділяється правильній трансляції, тобто усвідомленому вибору внутрішнього стану, який ви “віддзеркалите” у зовнішній світ.

Якщо щоранку ви будете починати з установки “грошей немає” — їх буде ставати все менше. Ви самі не помітите, як з цілком забезпеченої людини з тимчасовими труднощами ви перейдете на лінію життя бідняка і вічного боржника.

Щоб цього не сталося, усвідомлено відмовтеся від таких емоцій і почуттів, як: образа, агресія, страх, сумніви, невдоволення, депресія, апатія, відчай, безвихідь, тривога. Навіть якщо справи йдуть дійсно погано, і кредитори вже почали мучити вас щоденними дзвінками — не піддавайтеся на провокації маятника. Контролюйте свої думки, переводите увагу з боргів — на ваші цілі, робіть конкретні дії в фізичному світі, а щоб зняти стрес, працюйте зі своїм тілом.

Ці поради допоможуть вам позбутися від боргів:

Переведіть фокус уваги на ціль

Перше і найефективніше, що ви можете зробити, щоб почати звільнятися від боргів і кредитів — це перестати думати про них. Взагалі. Переведіть свою увагу на ваші цілі — на те, що ви хочете отримати, як ви хочете жити. Зрозуміло, що ви хочете віддати борги. А що потім? Уявіть на хвилину, що ви будете робити, коли позбудетеся від кредитів. Чим займетеся? На що витратите гроші, коли їх стане більше?

Кредити і борги завжди віддаються тільки в процесі руху до цілей. Тому думайте не про те, скільки вам потрібно грошових знаків, щоб погасити заборгованість. Думайте про те, чого ви дійсно хочете. Наприклад, відправитися в кругосвітню подорож. Або побудувати заміський будинок. Визначте для себе глобальну мету, яка буде відгукуватися у вашій душі. І нехай ваші думки, увага і енергія будуть на цій меті, а не на негативних установках “у мене багато боргів”, “мені не вистачає грошей”.

Правильно сформулюйте намір

Найпотужніший інструмент для реалізації цілей — це намір. Це не надія, не мрія, не очікування — а тверда, спокійна рішучість мати і діяти. Коли ми правильно працюємо з цим інструментом, підключається енергія зовнішнього наміру, яка наближає нас до бажаного результату. З боку іноді здається, що відбуваються чудеса: з нізвідки приходять нові можливості, відкриваються двері, обставини складаються найвдалішим чином.

Головне — коректно сформулювати намір. Дуже часто початківці практики Трансерфінгу прописують: “я позбавляюся від боргів”, “я отримую мільйон і закрию борги”. Насправді такий намір буде працювати неефективно. У намірі необхідно прописати не бажання виплатити кредит, а вашу справжню мету — те, що ви збираєтеся робити, коли вас більше не будуть стримувати фінансові зобов’язання. Пропишіть: “я — власник заміського будинку на березі річки” або “я вирушаю в піврічну подорож на яхті по Середземному морю”. Або, якщо ви неодмінно хочете вказати конкретну суму грошей, то це може бути таке формулювання: “я успішно створюю і розвиваю свою справу, і мій прибуток за місяць становить від… гривень. Я реалізую свої таланти і допомагаю людям через мій бізнес”.

Знижуйте важливість

Важливість в Трансерфінгу реальності — це якраз всі ваші страхи, тривоги і сумніви, які виникають, коли ви починаєте думати про борги і кредити. Так, іноді дуже важко знизити важливість і перестати хвилюватися, якщо грошей дійсно немає, а кредитори регулярно нараховують вам відсотки і штрафи, і сума боргу тільки збільшується… Але, якщо ви дійсно маєте намір вирватися з цього замкнутого кола — підвищуйте усвідомленість і виконуйте техніки для зниження важливості.

Увійдіть в новий стан

Світ по Трансерфінгу — це дзеркало. Коли ви посилаєте в нього образ успішної, багатої, впевненої людини — через деякий час цей образ проявляється в матеріальній дійсності. Якщо ж перед дзеркалом стоїть стривожений боржник який сумнівається — то реальність для нього не зміниться. Тому вчіться вибирати внутрішній стан за своїм бажанням. Для початку трохи підіграйте собі. Уявіть, що ви вже — заможна людина. Забудьте на час про кредити. Поводитися, як мільйонер, приміряйте на себе цю роль. І кожен день транслюйте цей стан — стан успіху, удачі і достатку. У Трансерфінгу така трансляція виступає як окрема, дуже дієва техніка. Довіртеся вашому світу. І він сам розкриє перед вами всі двері.

Управляйте своїми думками

Зараз дуже енергоємний час, коли енергія дійсно має величезне значення. Дуже багато людей, особливо з тих, хто практикує Трансерфінг, помічають: варто тільки подумати про щось — і це моментально трапляється. Всі “дрібні” бажання блискавично реалізуються, і водночас всі страхи тут же виправдовуються. Тому в умовах нового часу як ніколи важливо вміти управляти своїми думками, контролювати їх і вибирати на свій розсуд.

Так, від думок про борги і кредити складно позбутися, особливо, якщо вам вже дзвонять колектори і приходять СМС-повідомлення і листи з банку. Але це — у вашій волі. Виконуйте практики для включення доглядача і підвищення усвідомленості. Не акцентуйте свою увагу на боргах, інакше тільки примножите їх. Пам’ятайте: де ваші думки — там ваше життя. Свідомо, раз за разом відстежуйте свої думки і, як тільки ви ловите себе на тому, що знову думаєте про борги — переводите їх на ваші цілі. Як тільки ви знаходите в своїй голові негативну установку, наприклад: “у мене не вистачає грошей, щоб віддати борги” — тут же замінюйте її на позитивну: “У мене достатньо грошей. Я скоро поверну всі борги. Нові можливості самі відкриваються перед мною”.

Включіть в роботу тіло

Як позбутися від боргів за допомогою фізичної активності

Фізична активність – це один з найефективніших способів позбутися від боргів. Вона допомагає:

  • Знизити рівень стресу і тривоги, які часто супроводжують борги.
  • Підвищити рівень енергії і мотивації, необхідні для того, щоб почати рухатися до своїх цілей.
  • Зосередитися на позитивних думках і установках, які сприяють успіху.

Як це працює?

Коли ми займаємося фізичною активністю, наше тіло виробляє гормони щастя, такі як дофамін і серотонін. Ці гормони допомагають нам відчувати себе краще, знижують рівень стресу і тривоги, а також підвищують рівень енергії і мотивації.

Крім того, фізична активність допомагає нам зосередитися на позитивних думках і установках. Коли ми займаємося спортом або іншою фізичною активністю, ми фокусуємося на своєму тілі і на тому, що ми робимо. Це допомагає нам відволіктися від проблем і сконцентруватися на позитивних речах.

Як почати?

Щоб позбутися від боргів за допомогою фізичної активності, дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • Почніть з невеликих кроків. Не намагайтеся відразу ж займатися спортом по кілька годин на день. Почніть з 15-20 хвилин щодня, і поступово збільшуйте цей час.
  • Знайдіть вид фізичної активності, який вам подобається. Це допоможе вам бути більш мотивованим і не кидати заняття.
  • Займатися фізичною активністю регулярно. Щоб отримати максимальний ефект, займайтеся не менше 3-4 разів на тиждень.
  • Проголошуйте наміри під час фізичної активності. Перед тим, як почати займатися, промовте вголос або прокрутіть в голові позитивну установку, наприклад: “Я вільний від боргів” або “Я успішний і щасливий”.

Щоранкові амальгами

Щоранку ви можете заздалегідь налаштовувати себе на успіх, використовуючи енергетичні послання або амальгами. Амальгами – це позитивні мислеформи, які допомагають нам створювати бажану реальність.

Щоб створити амальгаму, дотримуйтесь таких рекомендацій:

  • Використовуйте позитивні слова і фрази.
  • Сформулюйте амальгаму так, щоб вона була конкретною і вимірною.
  • Повторюйте амальгаму кілька разів на день, зосереджуючись на своїх відчуттях.

Ось приклад амальгами, яку ви можете використовувати для того, щоб позбутися від боргів:

“У мене немає боргів. Я вільний і успішний. Я можу дозволити собі все, що хочу”.

Повторюйте цю амальгаму кілька разів на день, зосереджуючись на своїх відчуттях. Уявіть, як ви позбавилися від боргів, і як ви живете вільним і успішним життям.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете позбутися від боргів і почати рухатися до своїх цілей.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь