Вчені з’ясували скільки насправді кроків потрібно ходити на день. Не дуже багато…

Вчені проаналізували дані 17 досліджень із загальною вибіркою 226 889 осіб і з’ясували:

принаймні 3 967 кроків на день знижують ризик смерті від будь-яких причин, а 2 337 кроків достатньо для зниження ризику смерті від серцево-судинних захворювань.

За інформацією, опублікованою у виданні The Guardian і посиланнями на дослідження, опубліковане в European Journal of Preventive Cardiology, вчені виявили, що додаткові кроки в повсякденному житті можуть значно покращити здоров’я. Дослідники встановили, що 500 додаткових кроків на день зменшили ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 7%, а 1000 додаткових кроків знизили загальний ризик смерті на 15%.

Дані дослідження свідчать, що навіть найменша активність може призвести до поліпшення стану здоров’я.

“Наше дослідження підтверджує, що більше рухатися – завжди краще. Ми виявили, що це стосується як чоловіків, так і жінок, незалежно від віку і незалежно від кліматичних умов у вашому регіоні”, – зауважив Мацей Банах, провідний автор дослідження.

У молодших вікових групах найкращий вплив на здоров’я спостерігався при виконанні від 7,000 до 13,000 кроків на день, в той час як для осіб віком 60 років і старше, оптимальною кількістю було від 6,000 до 10,000 кроків.

Сидячий спосіб життя асоціюється з підвищеним ризиком смерті від серцевих захворювань, раку та розвитку діабету 2 типу. Важливо враховувати, що дане дослідження показує зв’язок між активністю та здоров’ям, але не надає прямого доказу, що збільшення кількості щоденних кроків призводить до зниження ризику смерті. Крім того, дослідження не досліджувало вплив активності на осіб з різними хронічними захворюваннями, і всі учасники були загалом здорові.

“Щоб досягти докладних висновків, нам потрібні додаткові дослідження, які враховуватимуть інтенсивні види фізичної активності, такі як марафони та змагання Ironman, а також різні групи населення різного віку та станом здоров’я. Однак здається, що зміна способу життя є насамперед важливою”, – додав пан Банах.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь