Керівництво країни взяло участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України

Керівництво країни взяло участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України Фото, відео 23.08.2023 10:21 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський і вище політичне та військове керівництво

Представники держави взяли участь у торжественній церемонії підняття Державного Прапора України.

Відео церемонії, присвяченої Дню Державного Прапора України, розміщено на офіційному YouTube-каналі Офісу Президента України, повідомляє Укрінформ.

Цього року ця подія відбулася в самому серці України, на Печерських пагорбах. Підняли особливий прапор, який пройшов через всю лінію оборони України. На цьому прапорі залишили свої підписи і побажання українські захисники.

Президент відзначив, що на цьому прапорі містяться особливі слова та підписи від спеціальних осіб, які обрані захищати Україну. Це воїни та воїнки, які борються за свободу, український народ, незалежність і майбутнє України. Цей прапор був на передових позиціях наших військових від Чернігова до Одеси, на всій лінії оборони України в різних бойових бригадах та підрозділах.

Джерело: Офіційний канал Президента України – Володимира Зеленського

За його словами, цей прапор завжди берегтиме згадку про багатьох українців і українок, і він буде обов’язково поповнюватися і збагачуватися новими підписами наших воїнів.

Керівництво країни взяло участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України / Фото: ОП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь