Квиток на потяг Київ – Варшава можна купити у застосунку Укрзалізниці лише з Дія.Підписом

Квиток на потяг Київ – Варшава можна купити у застосунку Укрзалізниці лише з Дія.Підписом 08.11.2023 14:44 Укрінформ АТ «Укрзалізниця» інтегрувало свій застосунок із сервісом «Дія» для боротьби із перекупниками на популярному напрямку Київ – Варшава.

Про це повідомив у Телеграмі віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

«УЗ продовжує системну боротьбу з

перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг Київ – Варшава в застосунку Укрзалізниці можна тільки з Дія.Підписом», – ідеться в повідомленні.

Як пояснив Федоров, перевірка акаунта через Дію підтвердить, що покупець є реальною людиною. Таким чином, якщо виявиться, що з акаунта проводиться масовий викуп та повернення квитків, після проведеної верифікації акаунт буде заблоковано.

Крім того, за допомогою застосунку Укрзалізниці тепер можна також повертати міжнародні квитки, що раніше вимагало особистого відвідання кас на залізничних вокзалах і подачі письмової заяви.

«Завдяки Дія.Підпису це тепер в минулому. Ви зможете виконати всі ці процедури в застосунку УЗ всього за кілька секунд», – додав Федоров.

Раніше повідомлялося, що з 15 жовтня 2023 року АТ “Укрзалізниця” запустить новий міжнародний поїзд до Варшави, маршрут якого прокладено через хабову станцію Рава-Руська. Квитки на всі рейси можна буде придбати в застосунку УЗ, на веб-сайті, у чат-боті та в касах вокзалів.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь