П’ять обласних центрів екстреної меддопомоги отримають карети «швидкої» класу С

П'ять обласних центрів екстреної меддопомоги отримають карети «швидкої» класу С Фото 08.11.2023 14:52 Укрінформ Обласні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф п'яти областей отримають нові автівки класу С.

Про це на брифінгу з нагоди передачі Україні від ПРООН 5 автівок екстреної меддопомоги, які були придбані за кошти уряду Канади, сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вдячні уряду Канади, ПРООН, які передають чергову партію автомобілів класу С для бригад екстреної меддопомоги прифронтових територій. Перед цим ми отримували від ПРООН та уряду Канади 10 автівок «швидкої» класу В, які вже на маршруті. Ми вдячні всім партнерам, які роблять усе можливе, щоб українська система охорони здоров'я функціонувала», – сказав Ляшко.

Він зауважив, що Росія прицільно атакує медичні об'єкти, в тому числі й автівки екстреної меддопомоги.

Зараз, додав міністр, уже понад 500 автомобілів екстреної меддопомоги або пошкоджені, або викрадені, або перебувають на окупованій території. Також багато автівок сьогодні працює на «нулі», допомагаючи рятувати українських військових. За його словами, Україна постійно вимушена поновлювати парк автівок «екстренки».

Як зазначив на брифінгу постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, автівки будуть передані обласним центрам екстреної меддопомоги та медицини катастроф. Зокрема, машини отримали центри Чернігівської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей.

Обласні центри екстреної медичної допомоги п’яти областей отримають нові автівки класу С / Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь