Пропагандистка Симоньян знову поскаржилась на “дощ” із дронів

Маргарита Симоньян (фото — скриншот відео)

Головний редактор RT, пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що біля її будинку в Московській області впав другий за тиждень дрон.

Джерело: росЗМІ

Пропагандистка Симоньян знову поскаржилась на “дощ” із дронів

Гучно падає, хочу я вам сказати. О пів на четверту прокидаєшся, тільки встигнувши заснути, — сказала вона.

На думку Симоньян, українська сторона влаштовує атаки дронів на Москву, щоб люди “впали в паніку” і зажадали від президента Росії зупинити війну, “аби не літали над нашими головами ці дрони”.

У них такий розрахунок… невірний… Ми інші і давно пора це знати… Ми не те що задню не дамо — у нас взагалі гальма відмовлять, — стверджує Симоньян. 

Атаки беспилотников на Москву

З початку лютого 2022 року до квітня 2023 року Росія випустила понад 4750 ракет різної дальності, спрямовуючи при цьому значні кошти на цю військову діяльність. Середня продуктивність виробництва складає близько 100 ракет на місяць, призводячи до витрат приблизно 16 мільярдів доларів.

Відповідно до інформації Генерального штабу Збройних Сил України, російський військово-промисловий комплекс може виготовляти приблизно 100 ракет на місяць, включаючи 10 одиниць оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер”, до 30 одиниць морського базування “Калібр” та до 60 одиниць крилатих ракет повітряного базування, таких як “Кинджал”.

Ці безліч ракетних ударів призвели до серйозних руйнувань інфраструктури та призвели до втрат серед мирного населення України.

Висновок

Росія продовжує виконувати ракетні удари проти України, не дивлячись на значні фінансові витрати та зменшення запасів ракет. Українські оборонні сили продовжують ускладнювати завдання для російських ракетних військ, але загальна ситуація залишається складною.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь