В етері громадського радіо Німеччини закликали вбити Зеленського

Володимир Зеленський (фото — president.gov.ua)

Німецький громадський радіомовник Deutschlandfunk опинився в епіцентрі гучного скандалу, коли в етері однієї з його програм пролунав коментар про необхідність “четвертувати” українського лідера Володимира Зеленського для нібито швидкого завершення війни.

Джерело: Bild

У Німеччині пролунали заклики щодо ліквідації Зеленського

Німецький радіоканал Deutschlandfunk потрапив у скандал через заклик до вбивства президента України

Під час програми Deutschlandfunk “Контроверс”, присвяченої війні Росії проти України, один із слухачів закликав до четвертування та обезголовлення президента України Володимира Зеленського.

Чоловік на ім’я Фішер заявив, що Зеленського та його “банду злочинців” потрібно “арештувати, четвертувати живцем і відрубати йому голову”.

Deutschlandfunk описує програму “Контроверс” як формат, в якому зіштовхуються різні думки на одну тему. Наголошується, що згаданий коментар був записаний заздалегідь.

Німецький юрист Патрік Хайнеманн подав до суду на Deutschlandfunk за сприяння публічним підбурюванням до насильства. Радіоканал вибачився за “помилку досвідченої редакційної команди” та розпочав внутрішню перевірку.

Цей інцидент став не першим випадком, коли західні ЗМІ потрапили в скандал через висловлювання щодо президента України. У травні 2023 року французький телеканал RTL потрапив під критику після того, як один із його ведучих пожартував про Зеленського.

Висновки

Інцидент з Deutschlandfunk є серйозним порушенням журналістської етики. Такі заклика до насильства неприпустимі, особливо в умовах воєнного часу.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь