В Австралії розбився конвертоплан V-22 Osprey з 20 морпіхами США

Фото: Wikipedia

Під час військових навчань Predators Run біля північного узбережжя Австралії зазнав аварії американський конвертоплан V-22 Osprey. На борту повітряного судна було близько 20 морпіхів США.

Джерело: Nine News

В Австралії розбився конвертоплан V-22 Osprey з 20 морпіхами США

Внаслідок рятувальної операції четверо військовослужбовців США було доставлено до лікарні, один із них отримав серйозні поранення. Ще троє людей загинуло.

За інформацією оператора рятувального вертольота CareFlight, один із поранених американських морпіхів перебуває у критичному стані. Троє інших – у стабільному стані.

Міністерство оборони Австралії заявило, що конвертоплан Bell Boeing V-22 Osprey розбився на острові Мелвілл неподалік островів Тіві під час навчань Predators Run, в яких беруть участь військові США, Австралії, Індонезії, Філіппін та Східного Тимору.

У цих навчаннях беруть участь близько 2500 осіб: 500 із США, 120 із Філіппін, 120 із Індонезії та 50 із Тимора-Лешті.

Які результати рятувальної операції

Голова уряду уточнив, що рятувальникам вдалося переправити до лікарні Дарвіна п’ятьох американських військових, які потрапили в інцидент. Інших морпіхів обстежують на місці події. Альбаніз також підкреслив, що австралійських військових не було на борту конвертоплану.

Спочатку надходили повідомлення, які підтверджували, що внаслідок інциденту постраждали лише співробітники військ США, і австралійські війська не були залучені до події. Зараз уряд та Міністерство оборони акцентують увагу на реагуванні на інцидент і наданні необхідної підтримки та допомоги у цей важкий час.

За інформацією агентства AFP News Agency, унаслідок аварії конвертоплану V-22 Osprey на віддаленому тропічному острові північно від австралійського континенту загинули троє морських піхотинців США. На борту знаходилися 23 людини, з яких троє загинули, а п’ятеро були госпіталізовані в Королівський госпіталь Дарвіна у важкому стані, як повідомив представник морської піхоти США.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь