USAID надасть ще 18 млн грн на модернізацію систем меліорації

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть понад 18 млн грн для одного проєкту з модернізації меліоративих систем організацій водокористувачів.

Це вже четвертий субгрант від USAID АГРО, спрямований на відновлення зрошення в Україні, а загальна сума співфінансування складає 73,2 млн грн, говориться у повідомленні проєкту. 

Попередня інформація передбачає, що кошти від USAID АГРО будуть використані для відновлення та модернізації існуючої меліоративної інфраструктури, а не для будівництва нової мережі. Організації водокористувачів (ОВК), які обслуговують не менше 200 гектарів та відповідають конкретним критеріям, зможуть отримати співфінансування від USAID АГРО. Ці критерії включають реєстрацію земельних ділянок членів ОВК в Державному земельному кадастрі, наявність прав на них у Державному реєстрі речових прав, відзначення членів ОВК у Державному аграрному реєстрі та відсутність заборгованості перед державною водогосподарською організацією.

Кошти, отримані від USAID АГРО, можуть бути витрачені на різні напрямки, такі як модернізація насосних станцій, придбання чи заміна дощувальної техніки, облаштування інфраструктури для краплинного зрошення, поливу тепличного комплексу або саду, впровадження альтернативних джерел енергії та інші заходи.

Проєкт з модернізації зрошення буде реалізований на територіях України, де відсутні бойові дії, і де існує потреба у відновленні або оптимізації меліоративної інфраструктури. Підтримка модернізації меліоративної інфраструктури є важливою, оскільки вона сприяє покращенню умов для розвитку сільськогосподарського виробництва.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь